Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 58 000
($1 381/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається двокімнатна квартира на середньому поверсі, яка готова до проживання. Чому саме ця квартира принесе Вам вигоду - у квартирі...
$ 66 500
($1 279/м²)
Двокімнатна квартира на середньому поверсі. Також розглядаємо продаж під держ. програми ( Постанови, єВідновлення, держ. молодь житло) Встановлено індивідуальне газове...
$ 75 000
($1 250/м²)
Ексклюзив! Двокімнатна квартира в ЖК «Садовий» — єдина пропозиція в комплексі. Пропонується затишна та функціональна квартира, розташована в тихому районі...
$ 180 000
($883/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Повноцінний будинок у межах міста — коли комфорт поєднується з локацією. Якщо ви шукаєте не просто квадратні метри, а простір...
$ 45 000
($643/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ. Продається сучасний дуплекс 70м2 у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальне рішення для комфортного життя або вигідної інвестиції...
$ 69 000
($986/м²)
Продається сучасний одноповерховий будинок з цегли у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, практичність...
($600/м²)
Без комісії для покупця! Продається сучасний таунхаус (75м2) у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальне рішення для комфортного життя або...
$ 110 000
($1 158/м²)
Продам унікальна трикімнатну квартиру з якісним та дорогим ремонтом, зроблено як для себе! В новому, сучасному ЖК, квартира повністю облаштована...
$ 47 000
($738/м²)
Продаж 3- кімнатної квартири у цегляному будинку .Замостянський район.Кімнати всі роздільні.Просторий коридор.Замінені вхідні двері. Кімнати окремі.Замінені всі вікна та балкон...
$ 87 000
($670/м²)
Пропоную Вашій увазі новозбудований будинок у чорновому виконанні, який надає чудову можливість реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї. Будинок має сучасне...
($958/м²)
Продам частину будинку з родючою ділянкою землі! Будинок теплий. В ванній кімнаті пол з підігрівом. Натяжний потолок. Індивідуальне опалення. Вигрібна...
$ 6 000
($1 000/сот)
Площа дільниці:
Якщо Ви любитель тиші та простору , це саме ваш варіант! Для будівництва просторого будиночка та власного садку! Ділянка знаходиться...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom