$ 89 540
($1 671/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Пропонується до продажу світла та простора квартира готова до проживання. Вдале розташування на Проспекті Незалежності, район Сокола! 9-ий поверх. Загальна...
$ 73 000
($1 187/м²)
Продаж 2-рівневої квартири в районі старого центру Підходить під єВідновлення. Сучасна квартира з продуманим плануванням і якісним ремонтом, виконаним для...
$ 112 000
($1 578/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові в районі вул. Героїв Майдану та Щербанюка. Пропонується простора 2-кімнатна квартира в сучасній новобудові від...
$ 96 000
($1 280/м²)
Пропонується простора та затишна 3-кімнатна квартира з вдалим переплануванням, яка ідеально підійде для комфортного проживання сім’ї. Характеристики: Поверх: 1/5; Загальна...
$ 120 000
($2 527/м²)
Продається 2-кімнатна квартира в новобудові — аналогів у цій локації немає! Пропонуємо затишну квартиру в сучасному будинку із закритою територією...
$ 117 500
($1 306/м²)
Продається простора 3-кімнатна квартира в новобудові! Основні характеристики: Поверх: 2/9. Загальна площа: 90 м². Житлова площа: 51,4 м². Кухня: 19,3...
$ 127 000
($1 495/м²)
Шикарна 3 км квартира в самому серці міста!!! Загальною площею : 85 м2. Квартира має : дві спальні та вітальню...
$ 112 940
($1 506/м²)
Продається чудова трикімнатна квартира з євроремонтом 75 кв.м. Знаходиться на вул. Героїв Майдану, поруч ТЦ Майдан на середньому третьому поверсі...
$ 85 880
($1 790/м²)
Продається 2 кімнатна квартира з загальною площею 48 м². - житлова 32 м²; - кухня 6 м². Поверховість 1/5. Опалення...
Буковинський
$ 94 900
($1 266/м²)
Продам простору квартиру у новобудові 1 поверх з 10, загальна площа 75 м. кв. Будинок на етапі здачі в експлуатацію...
Кришталеве озеро
$ 89 000
($1 780/м²)
Продаётся уникальная однокомнатная квартира в ЖК Кристальное озеро — это единственная однокомнатная квартира в продаже в данном жилом комплексе! Расположена...
$ 126 000
($1 910/м²)
Продається простора 2-кімнатна квартира 66 м² по вул. Доброго/вул. О.Кобилянської з окремими кімнатами у самому центрі Чернівців, на 2...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2