$ 270 000
($2 308/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Лабораторная 8. Клубный дом на 36 апартаментов! Площадь: 117 м2 Этаж: 10 Современный Авторский Дизайн! Апартаменты укомплектованы брендовой мебелью и...
$ 375 000
($2 500/м²)
Продаж 4к-квартири вул. Саперне Поле, 3, ЖК Бульвар фонтанів, 150 м²...
$ 155 000
($1 846/м²)
Простора та затишна квартира в центрі столиці. Євроремонт виконаний з якісних матеріалів, повністю мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою, неперевершений...
$ 204 200
($1 502/м²)
Без комісії для покупця!!! Продаж квартири в ЖК бізнес-класу Delmar/ Дельмар. м.Київ Печерський р-н. вул. Верхогляда (Драгомирова), 14а. Площа квартири...
$ 750 000
($3 125/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерськие Липки, Драгомирова, Верхогляда Вперше вашій увазі пропонуються чотирикімнатні апартаменти в ЖК «Новопечерські Липки». Загальна площа квартири...
$ 360 000
($3 914/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Печерск Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Печерськ Продаж 3-кімнатної квартири 92м2 в ЖК...
$ 500 000
($3 334/м²)
Вашій увазі пропонується на продаж чудова 3-кімнатні квартира в найкращому ЖК Києва. Це просторе житло ідеально підходить для сімей з...
$ 630 000
($4 469/м²)
Современная 3-х комнатная квартира на Печерских Липках в доме после реконструкции. Квартира общей площадью 141 м2, высота потолков 4 м!...
$ 850 000
($4 620/м²)
Продаж 5-ти кімнатної квартири в ЖК "Новопечерські Липки" по вул. Андрія Верхогляд (Михайла Драгомирова), 11, загальною площею 184 кв. м...
$ 777 000
($2 599/м²)
ЖК Тріумф Посольский квартал Ботанічний сад вул. Зверінецька 59 Бізнес клас 2008 року 15/24 поверх будинку 299/165/23 кв м Третя...
$ 265 000
($4 395/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Royal Tower Площа: 60.2 м² Планування: кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол, простора гардеробна...
$ 995 000
($7 654/м²)
Розкішна 4-кімнатна квартира 130 м² у преміум-сегменті в ЖК Tetris Hall Локація: Елітний житловий комплекс Tetris Hall, розташований у самому...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom