$ 190 000
($760/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж будинку в Чернівцях (ближня Роша) з панорамним видом. Просторий будинок загальною площею 250 м² на приватизованій земельній ділянці 6...
$ 150 000
($930/м²)
Продається двоповерховий будинок з загальною площею 161 кв. На садибі розташований гостьовий будинок, 2 гаражі, в одному є підвал, криниця...
$ 175 000
($1 000/м²)
Чернівці, вул. Горіхівська — перша лінія Загальна площа: 175 м2 Ціна - 175 тис $ ДІЛЯНКА - Площа: 4...
$ 250 000
($863/м²)
Пропонуємо вашій увазі будинок 2021 року з якісним ремонтом на 7 сотках землі та гаражем на першому поверсі. Подивитись відео...
$ 45 000
($643/м²)
Продається сучасний будинок, по вул. Каховській, 80 м.кв., 6.6 соток приватизованої землі, побудований за канадською каркасною технологією. Чудово підійде як...
$ 152 950
($644/м²)
Комфортне житло з можливостями для власного бізнесу, розташоване на затишній вулиці ближньої Рощі. Тоді цей просторий будинок загальною площею 337.7...
$ 179 100
($853/м²)
Закрита приватна територія з контролем доступу. Загальна площа будинку — 150 м². Два поверхи з високими стелями 3,15 м плюс...
$ 155 000
($1 328/м²)
Частина двоповерхового будинку площею 116.8 м², розташований на спокійній та затишній вулиці. Ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, сучасний...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom