$ 44 000
($996/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Двокімнатна квартира в багатоквартирному будинку по вул. Бережанській із власним входом, а не через під'їзд. В квартирі зроблено повний...
Науковий
$ 144 000
($1 200/м²)
Продаж 3х рівневого пентхауса із можливістю вийти на власний дах та облаштувати літню кухню чи терасу! Загальна площа квартири ...
$ 105 000
($875/м²)
Дворівнева квартира по вул. Ф. Достоєвського. Вигода даної квартири - ви не переплачуєте за чужий ремонт. Загальна площа 120 м...
Київський
$ 80 520
($1 220/м²)
Продаж новобудови 15 хв ходьби від старого центру міста (Українська - Університетська). Продаж 2-кімнатних квартир у сучасному 8-поверховому монолітно-цегляному будинку...
$ 79 000
($1 054/м²)
2-кім. квартира в новобудові | 65 м² | р-н Депоту, Чернівці | Розтермінування. Простора 2-кімнатна квартира в новобудові в цегляному...
$ 52 000
($1 062/м²)
1-кімнатна квартира в новобудові | 43 м² | р-н Депоту, Чернівці | Розтермінування. Простора 1-кімнатна квартира в новобудові в цегляному...
($922/м²)
3-кімнатна квартира в новобудові | 83 м² | р-н Депоту, Чернівці | Розтермінування. Простора 3-кімнатна квартира в новобудові в цегляному...
$ 82 800
Простора квартира 69 м² у сучасному 10-поверховому будинку від місцевого забудовника з уже зданими об’єктами. Земля у власності (викуплена, не...
$ 79 200
($1 100/м²)
Простора квартира 72 м² у сучасному 10-поверховому будинку від місцевого забудовника. Земля у власності (викуплена, не оренда). Локація: район нового...
$ 93 000
($1 236/м²)
2 кімнатна квартира з роздільними кімнатами вул. Герцена, неподалік від стадіону Буковина та парку Шевченка. - Загальна площа 75 м2;...
$ 60 750
($1 350/м²)
1-кімнатні квартири 40–50 м² у новобудові | від $1300/м². Продаж 1-кімнатних квартир у сучасному 8-поверховому монолітно-цегляному будинку. Зручна локація: ...
$ 96 600
($1 150/м²)
Продаж 3 кімнатної новобудови 15 хв ходьби від старого центру міста (Українська-Університетська). Продаж 3-кімнатних квартир у сучасному 8-поверховому монолітно-цегляному будинку...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom