$ 120 000
($2 728/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 2-кімнатної квартири з видом на Дніпро та Лавру | ЖК «Славутич» Київ, вул. Зарічна, 2, корп. 1 ЖК «Славутич»...
$ 280 000
($1 972/м²)
? Пентхаус у ЖК Seven В квартирі виконано близько 50% ремонтних робіт. Уже закуплено та завезено матеріали за дизайн-проєктом на...
$ 53 000
($1 147/м²)
Продажа від власника. ЖК Патріотика, будинок №27 "Збараж" Продається 1-кімнатна квартира, площею 46,23 кв.м., 3 поверх, 26-поверхового будинку. Планування 1В...
$ 205 000
($2 929/м²)
Пропонується на продаж видова 3-кімнатна квартира з неймовірним видом на Дніпро в ЖК Great З дизайнерським ремонтом Загальна площа 70м2...
$ 70 000
($1 224/м²)
ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири на Харківському шосе, 56 — житловий стан, зручно для сім’ї. ? Площа — 57 м². Кухня-вітальня —...
$ 135 000
($1 422/м²)
Квартира 75 квадратних метрів з терасою 80 квадратних метрів в новому сучасному ЖК на березі Дніпра. Перша лінія. Можна використовувати...
$ 32 700
($1 258/м²)
1-к квартира в ЖК «Лебединий Guest House» — 7 хвилин до МЕТРО Готовий будинок, введений в експлуатацію, житловий фонд 2025...
$ 59 600
($1 521/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року та розуміємо, наскільки важливо знайти дім, де...
$ 86 000
($1 870/м²)
? Продаж 1-кімнатної квартири | вул. Драгоманова, 6/1 | 46 м² | Пропонується простора 1-кімнатна квартира у Дарницькому районі Києва...
$ 98 500
($1 095/м²)
Ексклюзивна 2-рівнева квартира в ЖК «Грейт» — сучасний стиль життя на першій лінії Дніпра! ✨ Пропонується до продажу простора дворівнева...
$ 125 000
($1 548/м²)
Актуально‼️ Безготівковий розрахунок розглядаємо Пропонується на продаж 3к квартира на вул. Горлівська, буд.220 в Дарницькому районі: Площа квартири - 80,8...
$ 84 630
($1 297/м²)
2-кімнатна квартира з лоджією — 65 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Поруч озеро Сонячне |...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom