$ 259 000
($1 378/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу видова дизайнерська 5-кімнатна квартира по вулиці Михайла Гришка, 9. Рік будівництва будинку 2006. В будинку є підземний...
$ 85 000
($1 497/м²)
Продається 1-кімнатна квартира по вулиці Бажана 24/1, поруч з метро Позняки. Квартира простора, світла, з видом, з сучасним ремонтом, в...
$ 137 000
($1 428/м²)
Продаж просторої трикімнатної квартири в сучасному будинку по вул. Бажана, 16 Світла та затишна двостороння квартира в утепленому, енергоефективному будинку...
$ 145 000
($3 021/м²)
Пропонується до продажу видова на Дніпро, стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Great, розташована за адресою Дніпровська набережна, 15Ж. Загальна площа...
$ 113 000
($1 592/м²)
В продажу 2х кімнатна квартира Квартира знаходиться на першій лінії і комфортному 3 поверсі з видом у двір та сторону...
$ 118 000
($1 762/м²)
Простора 2-кімнатна квартира бізнес-класу на Срібнокільській, 12 Пропонується до продажу комфортна та функціональна квартира на вторинному ринку у сучасному монолітному...
$ 107 000
($1 408/м²)
Пропоную до продажу саму Велику 2-кімнатну квартиру (2С6) площею 76 м² у ЖК Great, розташовану на 14 поверсі 6-го будинку...
$ 160 000
($1 089/м²)
Продаж дворівневої квартири з ремонтом — Позняки, вул. Драгоманова, 17 Пропонується простора дворівнева квартира загальною площею 142 м², розташована у...
$ 95 000
($754/м²)
#9784827 До вашої уваги пропонується 3-кімнатна квартира на продаж за адресою: Київ, район Бортничі, вул. Дяченка, 20 , яка розташована...
$ 189 990
($796/м²)
Продаж пентхаусу з видом на Київ! Срібнокільська, 22 Пропонується до продажу просторий 5-кімнатний пентхаус загальною площею 238,8 м² (житлова –...
$ 128 000
($1 423/м²)
Привіт! Пропоную придбати за хорошою ціною 3-кімнатну квартиру площею 90 м2 в ЖК Great, будинок №13 на 19-му поверсі. Це...
$ 117 000
($1 207/м²)
Київ Вулиця Братів Чибінєєвих 8-В ЖК Terracotta 3к квартира площею 94,5 м2 Поверх 9/24 Ціна 117000$ До вашої уваги продаж...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom