$ 185 000
($1 731/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
? 3-кімнатна квартира | 106,9 м² | ? м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30 ? 185 000 $ ? 106,9...
$ 96 430
($951/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири, ЖК Вудсторія, вулиця Бориса Антоненко-Давидовича, 1, Дарницький район, Нова Дарниця, метро Червоний хутір. Розглядаємо продаж за всіма...
$ 85 000
($1 250/м²)
ГРИВНЮ МОЖЛИВО! Продається простора 2-кімн. квартира в сучасному будинку на Позняках вул. Олени Пчілки, 4. Зручний 3 пов./ 22-поверхового будинку...
$ 165 000
($1 806/м²)
Продаж шикарної квартири в ЖК "Рів'єра" (метро Славутич) Продається шикарна квартира: 3 окремі кімнати плюс кухня-вітальня, загальною площею 91, 4...
$ 243 510
($2 329/м²)
Продається світла та затишна квартира на 19 поверсі з панорамним видом на Дніпро. Щовечора можна насолоджуватися неймовірними заходами сонця прямо...
$ 72 300
($1 123/м²)
ЖК Sister — 2-кімнатна квартира 64 м² Адреса: вул. Клеманська, 3, Дарницький район, м. Київ Забудовник: РІЕЛ (на ринку з...
$ 81 500
($1 249/м²)
Продам свою видовую 2К квартиру найкращого планування в ЖК Урлівський 1, вул Причальна 11 Основні характеристики: - загальна площа 65,3...
$ 145 000
($2 072/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в сучасному житлому комплексі в Дарницькому районі, вул Драгоманова 2-А Квартира загальною площею 70 м2 з дуже...
$ 79 910
($1 275/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року і добре знаємо, наскільки важливо знайти дім...
$ 160 000
($1 089/м²)
Продаж дворівневої квартири з ремонтом — Позняки, вул. Драгоманова, 17 Пропонується простора дворівнева квартира загальною площею 147 м², розташована у...
$ 105 000
($2 500/м²)
Причальна, 10, ЖК"Great", 13 будинок, комплекс комфорт-класу, розташований на Дніпровській набережній, уздовж берега Дніпра, підземний паркінг та власна інфраструктура, поруч...
$ 59 000
($1 553/м²)
Дарницький, Продаж 1к квартири, вул. Драгоманова,18. будинок з цегли. Виконано капітальний ремонт, з заміною всіх комунікацій, нові вікна, радіатори, бойлер...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom