$ 93 000
($1 954/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаємо затишну, комфортну квартиру з ідеальним розташуванням ! В квартирі якісний ремонт, зручне планування . Мебльована, зі всією побутовою технікою...
$ 41 200
($1 288/м²)
1-кімнатна квартира 32 м² — ЖК Brother, Дарницький район, Київ Адреса: вул. Ревуцького, 1 Девелопер: РІЕЛ — з 2003 року...
$ 124 710
($1 612/м²)
Продаж квартири в якісному монолітному будинку 2010-2011 року на Осокорках за адресою Чавдар 11, 4 поверх, площа - 77,4; 2...
$ 82 000
($965/м²)
Генератор на ліфт, воду та опалення!! пропонується трикімнатна квартира в ЖК Welcome Home, поряд з станцією метро Харківська. Засклений до...
$ 79 300
($1 309/м²)
Найкраща пропозиція в сучасному ЖК "Terracotta " , чудова локація станція метро Вирлиця,Бориспільська ,Позняки ,Парк Партизанської слави в непосредній близькості...
$ 51 000
($1 394/м²)
Продам однокімнатну квартиру в ЖК «Патріотика», Будинок Синевир №23: * Квартира на 8 му поверсі. * Внески до кооперативу за...
$ 155 000
($1 463/м²)
Без комісії для Покупця! У продажу простора та одночасно затишна 3 кім квартира, Дарницький район, вул. Олександра Мишуги, 2. Загальна...
$ 140 000
($1 708/м²)
Продаж комфортної 3-кімнатної квартири 82 кв.м. кухня 15 кв.м. на 11 поверхового будинку комфорт. Проект будинку "теплий дім " Зелений...
$ 130 000
($2 675/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом ЖК «Славутич 2.0», вул. Зарічна, 6 метро Славутич — 3 хвилини пішки Пропонується стильна...
$ 112 000
($1 192/м²)
Продається елітна 2-кімнатна квартира з частковимим ремонтом у сучасному ЖК «Лазурный Блюз» за адресою: Туманяна, 15А, Дарницький район, Київ. Квартира...
$ 99 000
($1 286/м²)
2-кімнатна квартира на вулиці Ахматової 32/18, Дарницький район, близько до метро Позняки, Осокорки в 15 хвилинах пішки. Будинок з монолітної...
$ 85 000
($895/м²)
Продається 4-кімнатна квартира в Дарницькому районі Києва, вулиця Ревуцького 7. Загальна площа квартири 95 кв.м. Розташована на 11-му поверсі, 15-ти...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom