$ 52 000
($1 131/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається нова 1-к квартира 45,6 кв.м в каркасно-монолітному будинку по вул. Ю.Кондратюка, 1 (ЖК Міністерський), Оболонський район. Будинок бізнес-класа. Квартира...
$ 51 900
($1 180/м²)
Відеоогляд планування в інстаграм rooms.dbk ЖК Навігатор-2 акредитований Ощадбанком та Укргазбанком., глобусом ШВИДКЕ ОФОРМЛЕННЯ угоди та допомога на кожному кроці...
($1 154/м²)
Останні квартири в комплексі! Реальна квартира! Середній поверх 9 В продажі 1к квартира з РЕМОНТОМ! в ЖК Навігатор-2 , будинок...
$ 106 000
($2 209/м²)
Продаж дизайнерської 2-кімнатної квартири в Оболонському районі , Вишгородський масив, вул. Макіївська 10А. Квартира повністю укомплектована для комфортного проживання. Є...
$ 135 000
($1 570/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири (трьохкімнатна), новобудова, вулиця Калнишевського 14, Мінський масив, метро Мінська, Оболонський район, правий берег. Працюємо по держ.програмам. Телефонуйте...
$ 70 000
($973/м²)
? 3-кімнатна біля метро за $970/м²! Такі варіанти з’являються рідко й довго не чекають свого покупця. ? вул. Полярна 8г...
$ 85 500
($2 193/м²)
Без комісії. Продам СТИЛЬНУ 1к квартиру з ДИЗАЙНЕРСЬКИМ ремонтом вул. Миколи Гулака, 4 корпус 3, ЖК Бережанський, Мінський масив, Оболонський...
$ 650 000
($4 677/м²)
Продажа квартиры, ул. Оболонская Набережная, Оболонь, Киев Продаж квартири, вул. Оболонська Набережна, Оболонь, Київ В продаж пропонується простора 3-х кімнатна...
$ 83 900
($1 150/м²)
НАЙКРАЩЕ планування( 3 кім по 18 кВ.м!) !!! Пропонується в продаж світла, видова 2 кімнатна квартира загальною площею 73 кв...
$ 125 000
($1 345/м²)
Пропонується в продаж відмінна 3к квартира площею 93кв.м. Кімнати роздільні, кухня 18 кв. м, кімнати (17,8; 17,9; 11,7 кв. м)...
$ 49 900
($1 135/м²)
213-264-423 Продається чудова 1 квартира в Оболонському районі, в комфортному та безпечному ЖК Навігатор-2 , за адресою: вул.Коноплянська 22 ...
$ 123 500
($1 507/м²)
Простора видова квартира, двостороння , в житловому стані, з косметичним ремонтом ,скрізь склопакети, на кухні та в санвузлах зроблена ремонт...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom