$ 56 900
($1 254/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Єоселя 3% та 7%, євідновлення, держмолодьжитло! Реальна 1к квартира 45.4м2! Жк Навігатор-2, будинок 3, ЗДАНИЙ! вул.Сім"ї Кульженків 21 ПОВЕРХ 24...
$ 85 500
($1 111/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Пропонується у продаж світла, видова 2 кімнатна квартира з величезною лоджією, яку можна використовувати для збільшення...
$ 58 610
($1 430/м²)
Пропонується до продажу простора однокімнатна квартира у дев'ятиповерховому новому будинку у ЖК Бережанський, закритий комплекс з охороною. Монолітно-каркасне будівництво, стіни...
$ 60 900
($1 153/м²)
Єоселя 3% та 7%/Євідновлення - ТАК! Будинок зданий! ЖК "Навігатор-2", будинок 3, вул. Сім"ї Кульженків, 21 в Оболонському районі м.Києва...
$ 79 900
($975/м²)
Продаж просторої 3к квартири Оболонський р-н, вул. Сім'ї Кульженків 22, Мінський масив. Престижний ЖК POLARIS Home&Plaza - комфорт класу. Продаж...
$ 105 000
($840/м²)
Без комісії для покупця Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира з видом на ліс у сучасному ЖК Міністерський Переваги локації...
$ 61 900
($1 154/м²)
В продажі 1к квартира з РЕМОНТОМ! в ЖК Навігатор-2 , вул. Коноплянська, 22, Оболонь, ст.м. МінськаМожливий продаж за програмою ЄОСЕЛЯ...
$ 89 600
($1 724/м²)
Простора 1-кімн. квартира ЖК Навігатор, Балтійський провулок 5, м. Київ, 52/20/15кв.м., 2/25 поверх. Гарна квартира з чудовим плануванням на другому...
($1 048/м²)
До вашої уваги пропонується затишна 5-кімнатна квартира з об'єднаною кухнею вітальнею та чотирма окремими кімнатами. - Загальна площа 100.2 кв...
$ 40 000
($1 429/м²)
Пропонуємо на продаж квартиру у зеленому масиві Києва! Адреса: просп. Дмитра Павличка буд. 10А Будинок цегляний, парадне охайне, склопакети, ліфт...