$ 750 000
($3 125/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продажа квартиры, ЖК Новопечерськие Липки, Драгомирова, Верхогляда Вперше вашій увазі пропонуються чотирикімнатні апартаменти в ЖК «Новопечерські Липки». Загальна площа квартири...
$ 360 000
($3 914/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Печерск Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Печерськ Продаж 3-кімнатної квартири 92м2 в ЖК...
$ 500 000
($3 334/м²)
Вашій увазі пропонується на продаж чудова 3-кімнатні квартира в найкращому ЖК Києва. Це просторе житло ідеально підходить для сімей з...
$ 335 000
($3 723/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, Печерський р-н, Печерськ Продажа квартиры, ул. Андрея Верхогляда, Печерский р-н, Печерск Пропонується на продаж стильна...
$ 270 000
($2 308/м²)
Лабораторная 8. Клубный дом на 36 апартаментов! Площадь: 117 м2 Этаж: 10 Современный Авторский Дизайн! Апартаменты укомплектованы брендовой мебелью и...
$ 375 000
($2 500/м²)
Продаж 4к-квартири вул. Саперне Поле, 3, ЖК Бульвар фонтанів, 150 м²...
$ 155 000
($1 846/м²)
Простора та затишна квартира в центрі столиці. Євроремонт виконаний з якісних матеріалів, повністю мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою, неперевершений...
$ 777 000
($2 599/м²)
ЖК Тріумф Посольский квартал Ботанічний сад вул. Зверінецька 59 Бізнес клас 2008 року 15/24 поверх будинку 299/165/23 кв м Третя...
$ 265 000
($4 395/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Royal Tower Площа: 60.2 м² Планування: кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол, простора гардеробна...
$ 995 000
($7 654/м²)
Розкішна 4-кімнатна квартира 130 м² у преміум-сегменті в ЖК Tetris Hall Локація: Елітний житловий комплекс Tetris Hall, розташований у самому...
$ 224 000
($3 200/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, ЖК Delmar, Печерський р-н Продажа квартиры, ул. Андрея Верхогляда, ЖК Delmar, Печерский р-н Планування: ...
$ 630 000
($4 469/м²)
Современная 3-х комнатная квартира на Печерских Липках в доме после реконструкции. Квартира общей площадью 141 м2, высота потолков 4 м!...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom