Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 245 000
($1 829/м²)
Площа загальна:
Продаж приміщення 134 м2 у Печерському районі, вул. Кіквідзе (Бойчука) 18А Фасадне приміщення під будь-який вид діяльності з окремим входом...
$ 690 000
($4 098/м²)
Продаж приміщення Пропонується унікальна можливість придбати приміщення під ресторан у самому серці історичного Печерська, в елітному житловому комплексі "Веденский". Розташоване...
$ 1 161 000
($2 700/м²)
Пропонується на продаж фасадне приміщення у престижному Житловому комплексі Бульвар Фонтанів, по вул. Саперне поле 3, Печерськ. Загальна площа приміщення:...
$ 1 270 000
($5 991/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира з авторським ремонтом площею 212 м2 з видом на басейн у житловому комплексі Новопечерські...
$ 400 000
($2 281/м²)
Історична квартира в самому серці Києва! Особливості квартири: Унікальний ремонт в класичному стилі з венеціанською штукатуркою на стінах. Тепла зима...
$ 600 000
($3 530/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, Драгомирова У продажу пропонується простора квартира 170 м2 в ЖК "Новопечерські Липки". Квартира розташована...
$ 1 100 000
($9 017/м²)
3-кімнатна квартира з терасою та дизайнерським ремонтом | TARYAN TOWERS, 122 м² вул. Іоанна Павла II, 12 | Поверх 8/33...
$ 3 299 000
($9 164/м²)
Квартира на 8-му поверсі в одному з найкращих комплексів Києва, з діючим басейном та спа та захоплюючим видом на Дніпро...
Квартира на 8-му поверсі в одному з найкращих комплексів Києва, з діючим басейном та спа, а також захоплюючим видом на...
$ 1 750 000
($3 764/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Унікальний будинок-таунхаус "Резиденція Тімірязєвська" поруч з Ботанічним садом, побудований з клінкерної цегли ABC-Klinkergruppe, керамічні блоки, мідні елементи оздоблення, керамічна черепиця...
$ 1 450 000
($5 472/м²)
Продаж квартири, ЖК Busov Hill, Печерськ. На продаж предлагается просторная квартира премиум класса рядом с Ботаническим садом им. Гришка в...
$ 1 200 000
($5 218/м²)
Продаж фасадного комерційного приміщення з орендарем у ЖК «Французький квартал 2», вул. Предславинська Пропонується до продажу фасадне приміщення площею 230...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom