$ 434 900
($2 277/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Зниження ціни 15000$ Скористайтеся можливістю! ? Продаж будинку з дорогим ремонтом у Лісовій Бучі | 191 м² + укриття Пропонується...
$ 45 000
($704/м²)
Без комісій! Готовий таунхаус в мікрорайоні що активно розвивається. Зручний виїзд на Варшавську, Житомирську та Новоірпінську трасу. Поруч добудовується великий...
$ 170 000
($1 134/м²)
Нові будинки у закритому котеджному містечку у лісовій частині Бучі! Розташовані у затишному місці в сосновому лісі на огородженій території...
$ 200 000
($1 291/м²)
До Вашої уваги - окремий двоповерховий будинок в котеджному містечку закритого типу. На теритрії містечка є цілодобова охорона та відеонагляд...
$ 285 000
($2 143/м²)
Прекрасний дуплекс з авторським ремонтом у котеджному містечку "Park Residence3" в Бучі, на вулиці Євгена Коновальця. Будинок розташований серед сосен...
$ 118 000
($1 040/м²)
Комфортний одноповерховий будинок з террасою у лісовій Бучі. Загальна площа 115 кв.м. Ділянка 5 соток. Планування: 3 кімнати, кухня-вітальня з...
$ 230 000
($1 917/м²)
Продаж будинку з новим ремонтом у лісовій частині міста! Мрія про затишок та природу — вже реальність! Площа: 120 м²...
$ 600 000
($1 875/м²)
Основні характеристики: • Загальна площа будинку: 320 кв.м + нульовий поверх 320 кв.м • Земельна ділянка: 20 соток Основний будинок:...
$ 340 000
($872/м²)
Площа будинку: 390 кв.м.; Земельна ділянка: 10 соток. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання; ...
$ 145 000
($1 209/м²)
Площа будинку: 120 кв.м.; Земельна ділянка: 5 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина 300мм; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Утеплення: 100мм...
$ 410 000
($1 199/м²)
Площа будинку: 342 кв.м.; Земельна ділянка: 10 соток. Комунікації: - Водопровід: свердловина 55 м.; - Каналізація: міська каналізація; - Газ:...
($850/м²)
Площа дуплексу: 200 м.кв. Земельна ділянка: 3,2 сотки. З наповненням: штукатурка, стяжка, розведена тепла підлога, 2 котли електро та газовий...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom