$ 135 000
($1 154/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа будинку: 117 кв.м.; Земельна ділянка: 6 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина 300мм; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Утеплення: 100мм...
$ 90 000
($783/м²)
Площа таунхаусів: від 115 кв.м до 125 кв.м. (кутові) Земельна ділянка: від 1,7 соток до 2,4 сотки. Додатково можна облаштувати...
$ 350 000
($1 862/м²)
Продається сучасний будинок площею 190м2 на доглянутій ділянці 10 соток у престижному районі лісової Бучі. Якісний сучасний ремонт, продумане планування...
$ 220 000
($1 518/м²)
Одноповерховий будинок з ремонтом у Бучі — формат “заїхав і живеш” Якщо шукаєте сучасний, теплий, комфортний будинок без головного болю...
$ 115 000
($959/м²)
Якісний дуплекс в затишній локації в оточені дубів. Центральна частина міста. У пішому доступі вся інфраструктура. Площа будинку 120 кв.м...
($1 459/м²)
Буча, лісова частина — тиха престижна локація серед сосен, де поєднуються природа, простір і комфорт заміського життя. Шукаєте готовий будинок...
$ 157 000
($1 785/м²)
Будинок у Бучі з ремонтом і гаражем, 6 соток. Буча — спокійне й зручне місце для життя, поруч усе необхідне...
$ 125 000
($1 078/м²)
Таунхаус у Бучі з терасою на даху та власним виходом у парк Пропонується сучасний таунхаус у затишному районі Бучі. Ідеальний...
$ 118 000
($984/м²)
Продам одноповерховий будинок в Бучі. Престижний район Загальна площа 110 м2 3 спальні, 2 санвузла, кухня-вітальня з виходом на літню...
$ 205 000
($1 709/м²)
Буча, вул.Котляревського, 39 КМ Comfort Place Одноповерховий будинок з ремонтом 120 м2 5 сот 3 кімнати + простора кухня-вітальня 2...
$ 270 000
($2 077/м²)
будинок з якісним ремонтом, укомплектований меблями і технікою. Лісова Буча, вул. Грибоєдова, Будинок 2 поверхи 130м2 + балкон і тераси...
$ 199 000
($1 207/м²)
Продаж енергоефективного будинку в Бучі двоповерховий будинок площею 165 м² 4 кімнати. На унікальній ділянці 7,5 соток навпроти парку ...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2