$ 110 000
($485/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Київська, Бучанський, Святопетрівське, Янтарна, цегла, 3 поверх., площа: 227,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 10,0 сот, вода: свердловина, електрика, каналізація: на...
$ 550 000
($1 709/м²)
До Вашої уваги пропонується чудовий будинок на продаж, розташований в мальовничому місці в центрі міста Буча. Поруч гарно розвинута інфраструктура...
$ 85 000
($924/м²)
Загальна площа 92 м2 Ділянки: 4,5 соток. - Матеріал будівництва: газоблок товщина - Утеплення: 100мм пінопласт; - Фасад: декоративна штукатурка;...
$ 50 010
($667/м²)
Таунхаус 75 м² у передмісті Києва — комфорт, який ви шукали! Прямий продаж від забудовника — жодних комісій! Локація: зелене...
$ 179 000
($498/м²)
207000ЧУДОВИЙ будинок в закритому КМ "Міжріччя", с. Хотянівка, Вишгородського р-ну (поряд с. Осещина). До Києва 15 хв. на авто. Будинок...
$ 530 000
($1 395/м²)
Продаж ексклюзивного будинку в с. Вишеньки, Бориспільський район Пропонується до продажу просторий, затишний 3-поверховий будинок загальною площею 380 м², зведений...
$ 380 000
($2 088/м²)
Без комісії! Продаж будинку 182 м2 в коттеджному містечку Рославичі, Київська область, Обухівський район Цей будинок створено по індивідуальному проєкту...
($1 813/м²)
Продам чудовий двоповерховий будинок під Києвом. Село Гореничі, Бучанський район. Закрита територія, окремий вʼїзд. Чудове місце для відпочинку! У дворі...
($721/м²)
Автономний і енергоефективний будинок з ландшафтним дизайном поблизу Києва! Затишне передмістя Києва, доглянута ділянка з садом і городом, асфальтований під’їзд...
$ 1 850 000
($3 937/м²)
Лесники. Площадь дома: 470м основной дом + 100м отдельностоящая кухня + 200м спорткомплекс. Высококачественный ремонт: современная классика Рациональная планировка: 4...
$ 168 000
($618/м²)
Пропонується до продажу затишний, добротний будинок у місті Буча, по вул. Вокзальна, 17а. Загальна площа будинку — 272 м², простора...
$ 135 000
($631/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж теплого 2х, поверхового будинку, для великої родини, 214м2 + мансарда 60м2 +8 соток землі приватизованої, Нестерівка, Бориспіль...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom