$ 115 000
($1 211/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Будинок в Гостомелі по вул Вишнева Площа будинку 95м2 Розмір ділянки 5,64 сотки. Будинок побудований з газоблоку, утеплення пінопласт 100...
$ 252 000
($1 050/м²)
Представлений до продажу затишний будинок 240м2 Макарівський район 14 соток ділянка, ландшафтний дизайн, система поливу Невеликий басейн, лазня, мангальна альтанка...
$ 180 000
($2 118/м²)
Продається стильний барнхаус у скандинавському стилі! Мрія, ніби з Pinterest, всього за 10 хвилин від Києва! Віта-Поштова, Києво-Святошинський район 85...
$ 550 000
($1 834/м²)
Продається двоповерховий будинок з червоної цегли 300 м2 котеджному містечку «Лазорів сад» с.Нові Петрівці , 2 хвилин пішки від комплексу...
$ 700 000
($2 555/м²)
Будинок розташований у котеджному містечку, яке знаходиться під цілодобовою охороною з відеоспостереженням по всьому периметру, повністю огороджене. Дитячий майданчик розташований...
$ 165 000
($1 514/м²)
Продам дуплекс з дорогим ремонтом повністю укомплектований меблями та технікою! Дуплекс розташований в мікрорайоні Стоянка поруч з новим дитячим садочком...
$ 109 000
($991/м²)
Продаж таунхауса 110 кв.м. з частковим ремонтом с. Петропавлівська Борщагівка. Про таунхаус: ✅5 хвилин пішки до ЖК Львівський. ✅ Раціональне...
$ 160 000
($1 600/м²)
Шукаєте будинок для себе у передмісті Києва? Готовий до РЕМОНТУ будинок з чистовим внутрішнім оздобленням у закритому котеджному містечку у...
$ 360 000
($1 765/м²)
КМ Новий світ. Продаж будинку з новим ремонтом у мальовничому селі Ходосівка. На в'їздах цілодобовий пункт охорони. Територія на 25...
$ 450 000
($938/м²)
✅ ? ➡️ Пропонується на продаж ЕКСКЛЮЗИВНИЙ будинок 480 м² з ремонтом та власним ВИХОДОМ В ЛІС в курортній зоні...
$ 61 000
($754/м²)
Продам без комісії % брокера дачний будинок Осокорки, за 1 шлюзом СТ «Нива», масив «Вишеньки», вул. 7 Вишнева, кінцева 425...
$ 110 000
($485/м²)
Київська, Бучанський, Святопетрівське, Янтарна, цегла, 3 поверх., площа: 227,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 10,0 сот, вода: свердловина, електрика, каналізація: на...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom