$ 80 000
($813/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж одноповерхового будинку в центрі с. Блиставиця. Окремі три кімнати + 1 кімната прохідна. Опалення газове + піч. Оформлення мінімальне...
$ 125 000
($962/м²)
ЯКІСНИЙ СУЧАСНИЙ БУДИНОК У ЗАТИШНОМУ МІСЦІ! Пропонується до продажу надійно збудований будинок площею 205 м² , зведений згідно з проектом...
$ 349 000
($873/м²)
Продаж! Будинок,дом преміум класу у найкращій локації біля лісу у с. Гора, Бориспільський р-н, прямий виїзд на трасу до Києва...
$ 135 000
($1 154/м²)
а продаж пропонується затишна оселя у самому серці Софіївської Борщагівки – будинок з доглянутою земельною ділянкою площею 15 соток по...
$ 200 000
($1 291/м²)
До Вашої уваги - окремий двоповерховий будинок в котеджному містечку закритого типу. На теритрії містечка є цілодобова охорона та відеонагляд...
$ 86 000
($759/м²)
Продається таунхаус в селі Гостомель ЖК "CHERRY TOWN", вул. Некрасова 1В, будинок зданий в експлуатацію в 2021 році, заселений. Продаж...
$ 105 000
($840/м²)
Продаж дуплексу в ТОПовій локації міста Пропонується до продажу сучасний дуплекс по 125 м² кожна частина. Будинок розташований у зручній...
$ 525 000
($1 500/м²)
Представляем вашему вниманию уникальное предложение двухэтажный дом с гаражом, расположенный на участке в 15 соток в живописном жилом комплексе "ОБРИЙ...
$ 185 000
($1 323/м²)
Пропонується якісний будинок побудований з керамічних блоків у мальовничому передмісті Києва.Будувалися для себе.Утеплення мінеральна вата.Натуральна керамічна черепиця.Опалення -твердопаливний котел,електричний.Три роздільні...
$ 172 000
($1 850/м²)
Площа: 93 м² Ділянка: 5 соток Сучасний будинок з якісним ремонтом, який робився для себе. Повністю готовий для життя —...
$ 1 850 000
($4 205/м²)
ЛІСНИКИ Резиденція преміум-класу для життя без компромісів Приватність. Простір. Престиж. Унікальна можливість придбати сучасну віллу з комплексом для життя, спорту...
$ 170 000
($1 134/м²)
Нові будинки у закритому котеджному містечку у лісовій частині Бучі! Розташовані у затишному місці в сосновому лісі на огородженій території...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom