$ 95 000
($743/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа дуплексу: 128 кв.м.; Земельна ділянка: 2,5 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: міська каналізація; - Газ: центральне газопостачання;...
$ 100 000
($848/м²)
Преміальний дуплекс в Ірпені Ціна: 100 000 $ Сучасний дуплекс у затишному зеленому районі Ірпеня. Простора ділянка, продумана архітектура та...
$ 80 000
($817/м²)
Продаж одноповерхового будинку в центрі с. Блиставиця. Окремі три кімнати + 1 кімната прохідна. Опалення газове + піч. Скважина. Септік...
$ 290 000
($1 116/м²)
Пропонується до продажу естетичний одноповерховий будинок в сучасному Котеджному Містечку "NAVY VILLAGE", с. Осещина, Вишгородський район. Navy Village розташоване у...
$ 101 000
($1 075/м²)
Продаж Таунхаусу з ремонтом в Гостомелі по вулиці Молодіжна площею 95 м2. Опалення двоконтурний газовий котел, тепла підлога 1 поверх...
$ 650 000
($823/м²)
Вашему вниманию предлагается , дом площадью 649 кв.м. В доме 4 уровня. Дополнительно есть открытая терраса площадью 140 кв.м. с...
$ 400 000
($1 143/м²)
Продаж розкішного будинку в Підгірцях: стиль, комфорт і сучасність для справжніх цінителів якості! Пропонуємо вашій увазі ексклюзивний будинок площею 350...
$ 800 000
($2 000/м²)
Пропонується на продаж унікальний середньовічний замок у Зазим’ї — єдиний такий будинок в Україні Лише за 8 кілометрів від Києва...
$ 110 000
($1 310/м²)
Площа будинку: 84 кв.м. Земельна ділянка: 1,5 соток(будова і передній двір під парко місце та терасу) Будівництво: - Стіни: газоблок...
$ 145 000
($1 934/м²)
Пропонується до продажу доглянутий, стильний і дуже теплий будинок із SIP-панелей площею 75 м², з великим гаражем 40 м² та...
$ 600 000
($1 875/м²)
Основні характеристики: • Загальна площа будинку: 320 кв.м + нульовий поверх 320 кв.м • Земельна ділянка: 20 соток Основний будинок:...
$ 55 000
($671/м²)
Таунхаус з продуманим плануванням біля лісу 1 поверх: кухня студія з виходом на задній дворик, санвузол, кімната для гостей 2...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom