$ 110 000
($1 100/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам дуплекс в центрі міста! Площа 100м2 та мансарда 45м2 Площа ділянки 1.75 Технологія будівництва - Керамоблок - утеплення пінопласт...
$ 85 000
($773/м²)
Площа ділянки:
Таунхаус у Бучі по вул. Тарасівська. Просторий 3-поверховий таунхаус 110 м² із власною ділянкою 1,5 сотки. Центральні комунікації + газ...
$ 120 000
($1 334/м²)
Ірпінь Дуплекс вул. Пушкінська Площа 90м2 + мансарда Газ, центральна вода і каналізація Електроенергія 15кВ Ділянка 2 сотки Офрмлення мінімальне...
$ 170 000
($1 169/м²)
Продається двоповерховий будинок в м.Буча! Площа 1 будинок: 146,5/67,2/15,5 окремо стоячий двоповерховий будинок Площа 2 будинок: 38,4/26,3/9,2 частина старого будинку...
$ 210 000
($1 258/м²)
Побудован у 2015 року. Площа 167 м2. Будував для себе. Продаю з меблями і технікою. Зовнішні стіни - газоблок, утеплення...
$ 80 000
($800/м²)
Продам таунхаус в місті Ірпінь. Штукатурка, стяжка, газовий котел. Телефонуйте прямо зараз для детальної інформації і перегляду!...
$ 95 000
($731/м²)
Продаж Дуплекса в котеджному містечку «Нест Парк» м.Буча Площа 130 м2 Земельна ділянка 2,5 сотки 4 спальні, 2 санвузла, кухня-вітальня...
$ 76 000
($650/м²)
Продаж таунхауса в Вишневому.Таунхаус з підвалом.Гарна транспортна розвʼязка...
$ 75 000
($1 000/м²)
В таунхаусі облаштований благоустрій території, затишні задні дворики, подвір'я викладене бруківкою, зручний заїзд. Поруч сусіди забудовані. Таунхаус введений в експлуатацію...
$ 1 600 000
($5 715/м²)
Продається сучасний БУДИНОК у лісі площею 280 м² в стилі hi-tech в котеджному містечку “Riviera Village”. Котеджне містечко знаходиться у...
$ 480 000
($3 200/м²)
— Ексклюзивна пропозиція— Продаж сучасного будинку з якісним дизайнерським ремонтом в котеджному містечку «Стоянка-2». Розкіш та якість у кожній деталі...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom