$ 98 000
($754/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж кутового тауна з великою ділянкою та автонавісом Площа 130м2 (3 поверха) Ділянка 2.2соток Газ Електрика 7кВт Центральне водопостачання Центральна...
$ 138 000
($475/м²)
Чудовий будинок у Старих Петрівцях (масив Старий Сад) провулок Лісовий– поруч ліс, Київське море та вся інфраструктура Пропонується до продажу...
$ 135 000
($965/м²)
Дуплекс Irpin Garden Тиша. Комфорт. Природа. Про проект Irpin Garden — сучасне котеджне містечко, розташоване в одному з найзеленіших районів...
$ 67 000
($1 396/м²)
Продаж будинку 48 м² у с. Хотів, вул. Героїв Чорнобиля Затишний будинок на доглянутій ділянці 0,07 га. Планування: кухня-вітальня, спальня...
$ 155 000
($1 292/м²)
Продаються стильни будинк в скандинавському стилі, біля соснового лісу, Віта - Поштова, вул. Івана Франка. Будинки збудовані з топових європейських...
$ 50 000
($630/м²)
Продається Таунхаус в с. Горен чі, Київська область. Два поверхи. Комунікації: електрика, свердловина, септик. Зручний виїзд до Києва...
$ 80 000
($817/м²)
Таунхаус в центрі Ірпеня бля Податкової Академії. В оточені приватного сектору де тихо і затишно. Площа 100 кв.м. Дялянка 1...
$ 350 000
($700/м²)
Продаж будингку в Петропавлівській Борщагівці , Бучанський район. Площа: 500,0 кв.м, 7 кімн. Ділянка 15,0 сот. Будинок складається з цокольного...
$ 90 000
($1 023/м²)
Продається 3-кімнатний будинок загальною площею 88 кв.м в місті Ірпінь. Топова локація Ірпеня - Центральний парк Повноцінний 3 поверховий ...
$ 620 000
($2 067/м²)
Сучасний двоповерховий будинок площею 300 м², розташований у престижному та динамічно розвиненому передмісті — Петропавлівській Борщагівці. Це пропозиція для тих...
($800/м²)
Продам таунхаус в центральній частині міста Ірпінь центральні комунікації індивідуальне газове опалення . Котел в подарунок закрита територія власна ділянка...
Центральна частина міста. Поруч парк Дубки, податкова академія. Всього чотири будинки - два одноповерхових і два двоповерхових. Зроблена гіпсова штукатурка...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom