$ 720 000
($1 052/м²)
Поверхів:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Хочете жити за містом і при цьому зберегти доступність до ділового життя столиці? Тоді ця пропозиція саме для Вас! Вишуканий...
$ 78 000
($975/м²)
Кімнат:
Продаж 3-кімнатного таунхауса в місті Ірпінь. Площа 80 кв.м, загальна поверховість - 2. Це первинна нерухомість. Будинок знаходиться в затишному...
$ 88 500
($1 230/м²)
Прямий продаж без комісії! Продаж будинку Ірпінь / Стоянка Вулиця Івана Колобова Кадастровий:XXXXXXXX (XXX) XXX-XX-XX 266 Площа 73м2 Перший поверх...
$ 75 000
($1 250/м²)
Продаж таунхаусу 60м2 з ремонтом у Білогородці. БЕЗ КОМІСІЇ!!! Вартість: 75 000 $ + 2 000 $ + податки, введений...
$ 309 000
($1 515/м²)
Продається будинок 204 м2 в котеджному містечку «Рославичі». Це сучасне та затишне котеджне містечко у Васильківських Карпатах, мальовничому передмісті Києва...
$ 88 000
($746/м²)
Пропонується до продажу затишний двоповерховий таунхаус, площею 115 м² з усіма підключеними комунікаціями: - електрика (7 кВт) - газ ...
$ 87 000
($387/м²)
Продається шикарний маєток який може бути як для проживання так і для бізнесу. На територіі два будинки, бесідка. Все дуже...
$ 85 000
($715/м²)
Таунхаус у Бучі з терасою на даху та власним виходом у парк Пропонується сучасний таунхаус у затишному районі Бучі. Ідеальний...
$ 420 000
($1 910/м²)
Продам будинок у селі Лісники. Площа будинку — 220 м², земельна ділянка — 16 соток. Будинок розташований у тихому та...
$ 64 000
($800/м²)
Купуйте таунхаус в котеджному містечку. В будинку практичне планування. Індивідуальне газове опалення. Котеджне містечко знаходиться в тихому та спокійному місці...
$ 135 000
($1 500/м²)
Продається таун (квадробудинок). 2 поверхи (3 поверх - горище, можна переробити на мансарду, є складні сходи). В будинку три спальні...
$ 102 000
($967/м²)
Продаж сучасного таунхаусу загальною площею 105,51 кв.м. в Петропавлівській Борщагівці Бучанського райоу по вул. Берегова . Будинок розташований в мальовничій...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom