$ 110 000
($1 310/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа будинку: 84 кв.м. Земельна ділянка: 1,5 соток(будова і передній двір під парко місце та терасу) Будівництво: - Стіни: газоблок...
$ 548 000
($2 383/м²)
Розкішний будинок загальною площею 230 м2 побудований з використанням найкращих екологічно чистих матеріалів: зовнішні стіни - керамоблок + базальтова вата...
$ 100 000
($910/м²)
Площа будинку 110 м2. 2 повноцінних поверхи. З великою кухнею-вітальнею та чотирма кімнатами! Ділянка 1,0 сот. Закрита територія, відео нагляд...
$ 145 000
($1 209/м²)
Площа таунхаусів: від 120 м2 до 150 м2. Тераси та балкони не враховані до загальної площі. Площа земельної ділянки: від...
$ 230 000
($1 174/м²)
Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі. Пропонується до продажу сучасний будинок з якісним ремонтом у затишній локації. Будинок повністю...
$ 55 000
($648/м²)
Увага ціна даного таунхаусу на етапі будівництва Площа будинку: 85 кв.м.; Земельна ділянка: 1,2 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина...
$ 125 000
($1 137/м²)
Площа дуплексу: 110 м2 Земельна ділянка: від 1,75 Комунікації: 10 квт Міська вода Каналіція септик перелив 11 кб Будівництво: Газоблок...
$ 140 000
($1 667/м²)
Пропоную окремий будинок в м.Ірпінь - центр, вул. капітана Зайцева (3-я лінія) 3 хвилини до Вокзалу та всієї центральної інфраструктури...
($848/м²)
Дуплекс. Ірпінь, вул. Ранкова 6. Якісне будівництво. Закрита в кожного ділянка. Шумоізоляція та енергоєфективність. Характеристика на 1 буд.: Поща будинку...
$ 350 000
($1 700/м²)
Пропонується до продажу будинок площею 206 м² у тихому районі Ірпеня. Збудований з керамічної цегли, продається без ремонту — чудова...
$ 335 000
($2 577/м²)
Площа будинку: 130 мкВ Земельна ділянка: 7 соток. Планування: 3 окремих кімнати 2 санвузла Велика кухня вітальня Велика крита тераса...
$ 101 000
($808/м²)
Площа будинку: 125 кв.м.; Земельна ділянка: 3 сотки. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom