$ 88 600
($693/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Кутовий таунхаус у Ворзелі з великою ділянкою та газом Ворзель, тиха зелена локація з швидким виїздом у місто та вся...
$ 295 000
($1 856/м²)
Ірпінь. Будинок у котеджному містечку “Сосновий Гай” Будинок площею 159 м² розташований на доглянутій ділянці 11 соток у сучасному закритому...
$ 57 000
($570/м²)
Продам без % сучасний таунхаус 100м² місто Вишневе, ЦЕНТР, вулиця Квітнева НАДІЙНЕ БУДИВНИЦТВО: * Будинок із червоного керамоблоку (350 мм)...
$ 160 000
($1 392/м²)
БУДИНОК З РЕМОНТОМ!!! ЦЕНТРАЛЬНА КАНАЛИЗАЦІЯ!!! Липень 2025 рік. Електрика 10 кВт. Газ. Свердловина. Телефонуйте! Обов'язково знайдемо Ваш будинок!...
$ 350 000
($1 459/м²)
Буча, лісова частина — тиха престижна локація серед сосен, де поєднуються природа, простір і комфорт заміського життя. Шукаєте готовий будинок...
$ 210 000
($1 910/м²)
? Дуплекс у Софіївській Борщагівці РЕМОНТ • МЕБЛІ • ТЕХНІКА Сучасний дуплекс, повністю готовий до комфортного проживання. Заходь і живи...
$ 45 000
($500/м²)
Будинок 90 м² у Гостомелі, тиха вулиця, ділянка 2 сотки Опис: Гостомель, вулиця Свято-Покровська — спокійна, тиха локація без шуму...
$ 239 000
($1 745/м²)
Ворзель. 2 дуплекси за ціною одного. 14 соток. Центр Ворзель, тиха зелена локація біля «Шкіпера» — дуже рідкісний варіант. Два...
$ 85 000
($935/м²)
? Таунхаус у зеленій частині Ірпеня ? м. Ірпінь, вул. Лисенка ? Основні характеристики Загальна площа: 91 м² Житлова площа:...
$ 300 000
($1 172/м²)
? Площа будинку — 256 м² разом із підвалом ? Ділянка — 8 соток ? Підвал — повноцінний, на весь...
($473/м²)
Будинок 180 м² на 10 сотках у Білогородці. Торг! Газ поруч Спокійний житловий район з постійними сусідами та зручною локацією...
$ 157 000
($1 785/м²)
Будинок у Бучі з ремонтом і гаражем, 6 соток. Буча — спокійне й зручне місце для життя, поруч усе необхідне...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom