$ 350 000
($1 862/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається сучасний будинок площею 190м2 на доглянутій ділянці 10 соток у престижному районі лісової Бучі. Якісний сучасний ремонт, продумане планування...
$ 85 000
($1 050/м²)
Ірпінь, вулиця Мечникова — спокійна житлова локація з зручною логістикою, де все необхідне поруч і при цьому тихо. Шукаєте будинок...
$ 165 000
($1 435/м²)
БУДИНОК З РЕМОНТОМ !!! Липень 2025 рік Електрика 10 кВт Газ Свердловина Септик Телефонуйте, обов'язково знайдемо Ваш будинок...
$ 75 000
($1 500/м²)
Спокійний і затишний район із зручною інфраструктурою, де тихо, охайно і все необхідне поруч для щоденного життя. Місце, де можна...
$ 220 000
($1 518/м²)
Одноповерховий будинок з ремонтом у Бучі — формат “заїхав і живеш” Якщо шукаєте сучасний, теплий, комфортний будинок без головного болю...
$ 112 700
($628/м²)
Таунхаус для тих, хто цінує простір та комфорт життя поруч із природою Затишна серединка у спокійному комплексі, вдала площа, велика...
$ 90 000
($874/м²)
Тиха та зелена локація, де спокійно жити з сім’єю і при цьому не випадати з міської інфраструктури. Шукаєте новий будинок...
? Дуплекс у Петропавлівській Борщагівці З РЕМОНТОМ • ЦЕНТРАЛЬНА КАНАЛІЗАЦІЯ Повністю готовий до проживання. Заїжджайте та живіть без додаткових витрат...
$ 55 000
($612/м²)
Продається 4-кімнатний таунхаус у місті Гостомель. Площа 90 кв.м, двоповерховий. Первинна нерухомість з ділянкою 1.5 соток. Зручне розташування, затишний район...
$ 140 000
($1 167/м²)
? Продаж сучасного дуплекса з підвалом,с. Петропавлівська Борщагівка, на повністю забудованій вулиці Просторий дуплекс у комфортному та обжитому районі. Хороша...
$ 115 000
($959/м²)
Якісний дуплекс в затишній локації в оточені дубів. Центральна частина міста. У пішому доступі вся інфраструктура. Площа будинку 120 кв.м...
$ 20 000
($282/м²)
Продам окремий будинок в хорошому спокійному місці. Будинок розташований неподалік від Києва в хорошому сучасному садовому товаристві Озера-15 (Раківка). Більшість...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom