$ 434 900
($2 277/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Зниження ціни 15000$ Скористайтеся можливістю! ? Продаж будинку з дорогим ремонтом у Лісовій Бучі | 191 м² + укриття Пропонується...
$ 80 000
($843/м²)
Продається новий стильний таунхаус у зручному районі. Загальна площа: 95 м² Ділянка: 1,3 сотки Будівництво: стіни газоблок 300 мм фундамент...
$ 145 000
($907/м²)
На затишній вулиці в Гатному розташувався цей чудовий будиночок 160 кв.м. для великої родини, де всім вистачить місця. В кожного...
$ 135 000
($1 154/м²)
а продаж пропонується затишна оселя у самому серці Софіївської Борщагівки – будинок з доглянутою земельною ділянкою площею 15 соток по...
$ 245 000
($2 334/м²)
Ексклюзивна пропозиція, одноповерховий будинок з гаражем на 3 машини, Петропавлівська Борщагівка. Будинок загальною площею 105 кв.м. с. + 75 кВ.м...
$ 499 000
($858/м²)
Дуже просторий будинок біля лісу та озера! Продається 3-поверховий будинок в селі Лісники, на вулиці Сонячній, 19. Просторе та частково...
$ 45 000
($704/м²)
Без комісій! Готовий таунхаус в мікрорайоні що активно розвивається. Зручний виїзд на Варшавську, Житомирську та Новоірпінську трасу. Поруч добудовується великий...
$ 47 000
($1 045/м²)
Є варіанти на 2 та 3 кімнати. З максимальним наповнення: тепла підлога котел розводка сантехніки та електрики стяжка штукатурка...
$ 200 000
($1 334/м²)
Продається земельна ділянка з чудовим будинком у живописному районі Михайліка - Рубежівка, хутір Красне! Це ідеальне місце для родини, яка...
$ 130 000
($761/м²)
Продаж будинку 171 кв.м. с Віта- Почтова, Київська обл. Про будинок : Котеджне містечко з 9 будинків. 4 будиночки вже...
$ 105 000
($840/м²)
Продаж дуплексу в ТОПовій локації міста Пропонується до продажу сучасний дуплекс по 125 м² кожна частина. Будинок розташований у зручній...
$ 170 000
($1 134/м²)
Нові будинки у закритому котеджному містечку у лісовій частині Бучі! Розташовані у затишному місці в сосновому лісі на огородженій території...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom