Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 120 000
($1 264/м²)
Площа загальна:
Продаж комерційного приміщення з ремонтом – 94,1 м², вул. Університетська 2/1 Пропонується приміщення на 1 поверсі (над цоколем) з готовим...
$ 40 000
($937/м²)
Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний...
$ 84 000
($894/м²)
Ірпінь, напівцоколь в житловому будинку 94 м2 вул. Мечнікова 109 б Комунікації всі підведені, витяжка,бойлер, кондиціонер, сигналізація. Можна встановити власну...
$ 135 000
($1 500/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа ділянки:
Продається таун (квадробудинок). 2 поверхи (3 поверх - горище, можна переробити на мансарду, є складні сходи). В будинку три спальні...
$ 135 500
($1 244/м²)
Адреса: Ірпінь, вулиця Мінеральна Ціна: 135 500 у.о Площа: 105 м2 Поверх: 1/9 Тип: приміщення в житловому будинку Продається комерційне...
$ 37 000
($1 122/м²)
Продається приміщення в новобудові у місті Ірпінь, в районі Ірпінь. Площа загальна становить 33 кв.м. Ідеальний варіант для власного бізнесу...
$ 110 000
($1 068/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом по вулиці Мечникова (район парку Мами) Фасад, цоколь. Поділено на три окремі кімнати, санвузол. Світло...
($953/м²)
$ 18 500
($506/м²)
Продам 1к квартиру, житловий цоколь. Теплий, сухий. Центральна частина міста.Повністю обжитий будинок. ТАРИФИ житлові. Загальна площа 36,6 м2. Має два...
$ 66 240
($1 800/м²)
До продажу пропонується просторе комерційне приміщення , площею 36,8 м2 з сучасним ремонтом.Великі панорамні вікна забезпечують природне освітлення та створюють...
($1 100/м²)
Продам дуплекс в центрі міста! Площа 100м2 та мансарда 45м2 Площа ділянки 1.75 Технологія будівництва - Керамоблок - утеплення пінопласт...
$ 100 000
($1 107/м²)
ПРОДАЖ комерційне приміщення 90.6м2 ЖК Синергія Сіті Висота стелі 3.7м2 Тарифи комерційні Є газ , котел Під офіс або любий...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom