Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 230 000
($2 422/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Сучасний двоповерховий дуплекс з власним в’їздом та ремонтом Пропонується стильний та комфортний дуплекс, створений для тих, хто цінує якість, затишок...
$ 620 000
($2 067/м²)
Сучасний двоповерховий будинок площею 300 м², розташований у престижному та динамічно розвиненому передмісті — Петропавлівській Борщагівці. Це пропозиція для тих...
$ 170 000
($2 373/м²)
Без комісії! ЖК Крістал Авеню, готовий бізнес з ремонтом і обладнанням. Все нове! Фасад Продаж приміщення, під кавʼярню, кафе, ресторан...
$ 215 000
($1 792/м²)
Продам дуплекс з якісним ремонтом та меблями у Петропавлівській Борщагівці. Площа: 120 м² БЕЗ КОМІСІЇ!!! Планування: 1 поверх – простора...
$ 115 000
($1 000/м²)
Петропавлівська Борщагівка, вулиця Авіаторів. Центральна каналізація, газ, світло, свердловина. Площа: 115 кв.м. Двоповерховий. Планування: 4 кімнати, велика кухня-вітальня, 2 сан.вузли...
$ 140 000
($1 167/м²)
? Продаж сучасного дуплекса з підвалом,с. Петропавлівська Борщагівка, на повністю забудованій вулиці Просторий дуплекс у комфортному та обжитому районі. Хороша...
$ 110 000
($957/м²)
ЦЕНТРАЛЬНА КАНАЛІЗАЦІЯ !!! Липень 2025 рік. Електрика 10 кВт. Газ. Свердловина. Центральна каналізація Телефонуйте! Обов'язково знайдемо будинок Вашої Мрії!...
($2 300/м²)
Продаж дуплексу БЕЗ КОМІСІЇ у ТОП-локації ! Великий облаштований підвал + 2 окремі кімнати в ньому! Площа : 97м2 +...
$ 102 000
($967/м²)
Продаж сучасного таунхаусу загальною площею 105,51 кв.м. в Петропавлівській Борщагівці Бучанського райоу по вул. Берегова . Будинок розташований в мальовничій...
$ 109 000
($991/м²)
Продаж таунхауса 110 кв.м. з частковим ремонтом с. Петропавлівська Борщагівка. Про таунхаус: ✅5 хвилин пішки до ЖК Львівський. ✅ Раціональне...
$ 580 000
($2 844/м²)
#19354 Сучасний світлий будинок із керамоблоку Продаж двоповерхового будиноку 204 м.к.в., тераса 21 м.кв. Петропавлівська Борщагівка Дизайнерський ремонт Ділянка 10...
$ 93 000
($2 325/м²)
Поверх/Поверховість:
Продаж чудової 1-кімн. квартири в комплексі бізнес класу " Crystal Avenue", с. Петропавлівська Борщагівка, вул.Оксамитова 9А. Про квартиру: Квартира з...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom