Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 165 000
($1 435/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
БУДИНОК З РЕМОНТОМ !!! Липень 2025 рік Електрика 10 кВт Газ Свердловина Септик Телефонуйте, обов'язково знайдемо Ваш будинок...
$ 140 000
($1 000/м²)
?Продаж дуплексу 140 кв.м. в Петропавлівська Борщагівка ✔️ 200 метрів до Ліцея №1 та садочка. Готовий до ремонту! Ділянка 2...
$ 650 000
($982/м²)
Пропонується на продаж Заміський комплекс "Viktoriya Family 2", що знаходиться за адресою вул. Княгині Ольги 6, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська...
$ 159 000
($1 205/м²)
Продається двоповерховий дуплекс площею 132 кв.м. Дві поверхи + мансарда, з окремим входом та власним двором. Перед будинком є 2...
$ 142 000
($1 133/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! Петропавлівська Борщагівка вул. Князя Володимира Продам ТАУНХАУС Площа 125.39м2 Ділянка 1.5 сотки 4 кімнати Індивідуальне газове опалення Професійний...
$ 95 500
($1 050/м²)
Поверх/Поверховість:
Продаж просторої , двоповерхової квартири с. Петропавлівська Борщагівка, ЖК Львівський, вул. Миру буд. 23А, 91/47/17, 9-10/10 поверх. Про квартиру: Повноцінна...
? Дуплекс у Петропавлівській Борщагівці З РЕМОНТОМ • ЦЕНТРАЛЬНА КАНАЛІЗАЦІЯ Повністю готовий до проживання. Заїжджайте та живіть без додаткових витрат...
$ 350 000
($863/м²)
? Продається великий будинок, розташований в елітній локації Петропавлівської Борщагівки, прямо навпроти лісу. Це місце для найвибагливіших покупців з інвестиційним...
$ 800 000
Цей елегантний і просторий будинок площею 800 м² розташований в живописному районі Петропавлівської Борщагівки на земельній ділянці 16 соток, що...
$ 38 000
($405/м²)
Продаж комерційного приміщення у Києво-Святошинському районі Пропонуємо на продаж комерційне приміщення вільного призначення на цокольному поверсі за адресою: м. Київ...
$ 125 000
($1 087/м²)
? Петропавлівська Борщагівка Продам Дуплекс ? Площа: 115 м² ? Кухня-вітальня: 35 м² ? Кімнати: 4 ? Поверхів: 2 ?...
$ 85 000
($1 422/м²)
Продаж сучасної 2-кім. квартири загальною площею 60м2 в с. Петропавлівська Борщагівка, вул.Черкаська, 10. Розглядаєм продаж по будь якій держ. програмі:...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom