Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 651 200
($3 700/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
#RR916 Отримуй більше, ніж можливе Ми відібрали 9 ключових елементів, щоб створити місце, де продумана кожна деталь. Все найкраще —...
$ 150 000
($1 000/м²)
Петропавлівська Борщагівка, вул. Кооперативна. Продається будинок 150 кв.м., стіни - цегла, фасад частково утеплений. Два поверхи. Комфортне планування, кухня, дві...
$ 175 000
($1 459/м²)
Продаж дуплексу з ремонтом 120 кв.м. с.Петропавлівська Борщагівка. ? Про будинок: ✔️ Забудована вулиця, асфльтована дорога. Дуплекс розташований на земельній...
$ 125 000
($1 044/м²)
Поверх/Поверховість:
Продаж великої ,дворівневої 5-ти кімнатної квартири с. Петропавлівська Борщагівка у ЖК Львівський , вул.Волинська 12. Про квартиру: Альтернатива будинку. Загальна...
$ 57 000
($1 265/м²)
Продається простора 1к квартира 45,09м2 у сучасному ЖК бізнес-класу "Crystal Avenue". Петропавлівська Борщагівка, вул. Кришталева, 1 Територія комплексу закритого типу...
$ 81 900
($1 300/м²)
2-кімнатна квартира в ЖК Crystal Avenue — найкраще рішення для тих, хто хоче зробити ремонт під себе і зекономити! Продається...
$ 744 000
($785/м²)
Приватний будинок з басейном біля Києва! Унікальна пропозиція: 948 м2 розкоші, 8 соток, сауна та 5 хвилин до метро! Продається...
$ 105 500
($865/м²)
Неймовірно класна квартира! Дуже затишна, світла та красива. У квартирі є все для комфортного життя і навіть більше. Вся квартира...
$ 87 000
($1 475/м²)
Євро-трійка 59 м² + кладова 4 м² + ПАРКОМІСЦЕ | ЖК «Львівський» | Стильна та продумана до дрібниць квартира, в...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom