$ 8 500
($850/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Кімната в малонаселеній комунальній квартирі з ремонтом на вулиці Терешковій. Розташована в цегляному будинку, газифікована важлива перевага в умовах відключень...
$ 13 300
($937/м²)
У продажу простора кімната 14,2 кв.м, у комунальній квартирі на вул. Героїв Крут, на Черемхах. Розташована на середньому 2-му поверсі...
$ 7 500
($653/м²)
Пропонується до продажу кімната 12 кв.м. в комунальній квартирі на середньому поверсі 4-го поверху на вул. Героїв Крут. Кімната світла...
$ 12 000
($706/м²)
Простора кімната на вулиці Героїв Крут. Потрібний невисокий поверх. Гарний стан кімнати, встановлене металопластикове вікно, утеплене по фасаду. При продажу...
$ 10 000
($569/м²)
Кімната з ремонтом на вул. Героїв Крут (Терешкової). Кімната у відмінному стані, встановлений кондиціонер, металопластикове вікно. У кімнаті виділено місце...
$ 8 000
($602/м²)
Продам кімнату в гуртожитку на Черьомушках. Загальна площа 13,3 кв.м. Розташована на 3-му поверсі. Кімната з ремонтом: металопластикове вікно, ламінат...
($870/м²)
Продається кімната в комунальній квартирі в одному з найкомфортніших районів — Черемушки, поруч із парком Марка Твена (Горького). Розташована на...
$ 10 500
($491/м²)
У продажу дві кімнати 21,4 кв.м (12,2+9,2 кв.м)на Черемхах. У одній з кімнат проведено воду та каналізацію під пральну машинку...
($834/м²)
Кімната в комунальній квартирі по вулиці Героїв Крут (Терешкової). Розташована на 3 поверсі. Кімната у хорошому стані. Є комора біля...
$ 7 000
($565/м²)
Затишна кімната у комунальній квартирі за супер ціною! Кімната після косметичного ремонту, встановлене металопластикове вікно. Вікна виходять на подвір'я. Своє...
$ 9 000
($672/м²)
У продажу кімната в комунальній квартирі з ремонтом по вулиці Терешковій. Блочно-цегляний будинок, кімната 13,4 кв. , тепла, встановлено металопластикове...
($1 031/м²)
Своє житло у затребуваному районі за доступною ціною! Міцний будинок, чиста парадна, після ремонту, вікна нові МТП, на кодовому замку...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom