САДИБА РОЗУМОВСЬКОГО
$ 75 000
($1 250/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається 2-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК «Садиба Розумовського». Площа - 60 м², 11 поверх. Квартира з функціональним плануванням: дві...
$ 69 000
($1 046/м²)
Найкраща ціна за м2 у даному комплексі. Єдина квартира на середньому поверсі у ЖК "Садиба Розумовського" у продажу в даний...
$ 150 000
($1 591/м²)
Продається ексклюзивна 3-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК «Садиба Розумовського» Надійний забудовник – СК «Стікон» Загальна площа – 94 м²...
$ 57 000
($1 164/м²)
У продажу однокімнатна квартира з євроремонтом у ЖК "Садиба Розумовського" від СК Стікон. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою...
$ 69 990
($1 111/м²)
ЖК Садиба Розумовського. Квартира оригінальне планування. В хорошому стані. Дві окремі кімнати та кухня вітальня. Меблі та побутова техніка залишається...
$ 105 000
($1 064/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира з дорогим ремонтом в ЖК "Садиба Розумовського". Квартира не потребує додаткових вкладень. Простора ванна кімната, облицьована...
$ 70 000
($1 362/м²)
ЖК Усадьба Разумовського. Квартира оригінального планування, у гарному стані. Одна кімната і кухня-вітальня. Меблі та побутова техніка залишаються. Закрита прибудинкова...
$ 103 000
($1 096/м²)
Новий автономний будинок з озелененою територією. Квартира двостороння, дві спальні з прекрасним видом на море і велика кухня-вітальня, дві ванні...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom