$ 75 000
($893/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу 3-кімнатна квартира на Розумовського з обладнаним підвалом та терасою. Ремонт виконаний з якісних матеріалів, вікна-металопластикові, на напів-плитка +...
САДИБА РОЗУМОВСЬКОГО
$ 69 000
($1 046/м²)
Найкраща ціна за м2 у даному комплексі. Єдина квартира на середньому поверсі у ЖК "Садиба Розумовського" у продажу в даний...
($1 250/м²)
Продається 2-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК «Садиба Розумовського». Площа - 60 м², 11 поверх. Квартира з функціональним плануванням: дві...
$ 150 000
($1 591/м²)
Продається ексклюзивна 3-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК «Садиба Розумовського» Надійний забудовник – СК «Стікон» Загальна площа – 94 м²...
$ 37 000
($673/м²)
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира на вул. Розумовській.Квартира правильного планування. Всі вікна виходять у двір, що забезпечить Вам тихе...
$ 33 000
($943/м²)
На сьогодні це найвигідніше пропозиція в цьому районі. Якщо ви шукаєте готове житло за розумну ціну, то аналогів за співвідношенням...
$ 65 000
($1 127/м²)
Квартира правильного планування у міцному будинку. Будинок – пам'ятка архітектури. У 2017 році було зроблено капітальний ремонт фасаду та даху...
$ 35 000
($922/м²)
У продажу квартира з ремонтом та меблями в історичному центрі Одеси на вулиці Розумовська! Виконано якісний капітальний ремонт: на підлозі...
$ 57 000
($1 164/м²)
У продажу однокімнатна квартира з євроремонтом у ЖК "Садиба Розумовського" від СК Стікон. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою...
$ 69 990
($1 111/м²)
ЖК Садиба Розумовського. Квартира оригінальне планування. В хорошому стані. Дві окремі кімнати та кухня вітальня. Меблі та побутова техніка залишається...
$ 47 000
($1 045/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира зі своїм облагородженим двориком! Двір 45 м2 викладений тротуарною плиткою зі стоками, в якому можна...
$ 105 000
($1 064/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира з дорогим ремонтом в ЖК "Садиба Розумовського". Квартира не потребує додаткових вкладень. Простора ванна кімната, облицьована...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom