$ 40 000
($834/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
3-кімнатна квартира на пр-ті Небесної Сотні. Квартира підходить під програми Є-відновлення та ваучер! Будинок не фасадний, дах перекритий. Квартира під...
АКВАМАРИН
$ 65 000
($784/м²)
Пропонуємо придбати квартиру в новому будинку ЖК Аквамарин, який розташований на 16 ст. Великого Фонтану, в безпосередній близькості від моря...
ПРОСТІР НА ДОНСЬКОГО
$ 83 500
($1 071/м²)
Простора двокімнатна квартира в малоквартирному будинку на Дмитра Донського від СК Простір. Будинок повністю зданий та введений в експлуатацію. Знаходиться...
ПОСЕЙДОН
$ 110 000
($1 055/м²)
Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира в ЖК Посейдон. Найкраща ціна! Квартира загальною площею 104.3м розташована на 19/24 поверху, стан...
RUE MÉNARS (РУ МЕНАРС)
$ 49 109
($1 428/м²)
Новий житловий комплекс "Таїрове Новий" від будівельної компанії "Фамільний дім" - це сучасний проект у районі Таїрове. Будинок включає три...
АВІНЬЙОН
$ 69 000
($1 079/м²)
Комплекс апартаментів Авіньйон знаходиться на Дачі Ковалевського. Будинок зданий. Є дизайнпроект, перегородки, тепла підлога.2 кімнатна квартира на середньому поверсі, загальною...
$ 33 000
($688/м²)
Двокімнатна квартира на Таїрова / Сім’ї Глодан! Хороша можливість зробити все під себе без переплати за чужий ремонт. Зручний формат...
($785/м²)
2 кімнатна квартира біля парку Горького у житловому стані, але потребує ремонту. Квартира світла, кімнати роздільні, великий (8м) балкон засклений...
$ 44 398
($1 437/м²)
$ 42 550
($1 386/м²)
Старт продажів! Новий малоквартирний будинок на Таїрова! Р - н Вузовський. Будинок виконаний у французькому стилі - справжній шматочок Парижа...
($1 032/м²)
Продається затишна двокімнатна квартира площею 63 м² на високому першому поверсі в малоповерховому ЖК «Авіньйон». Простір спланований дуже грамотно та...
$ 65 141
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom