$ 36 500
($700/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається будинок на Слободці (вул. Промислова) — ідеальний варіант для тих, хто хоче створити житло своєї мрії без переплати за...
$ 26 000
($650/м²)
Якщо ви мрієте про власний затишок і комфорт, якщо ви прагнете стильного і престижного житла в мальовничому місці, то цей...
$ 350 000
($1 339/м²)
На продаж кутова ділянка 5.9 сотки з двома будинками по вул. Кордонна. Держакт. Один будинок житловий, другий монолітна коробка на...
$ 30 000
($567/м²)
Продам ділянку з будинком під капітальний ремонт. Основна цінність - земля та підключені комунікації. Площа 2.6 сотки, є кадастровий номер...
$ 119 000
($1 738/м²)
Продаж будинку на вул. Платанова. Загальна площа-68 м.кв. Ділянка-2 сотки Доглянутий будинок з ракушняка, з функціональним плануванням-кухня студія - 17...
$ 76 000
($399/м²)
На ділянці розташовано два будинка, та літня кухня. новий будинок два поверху, багато кімнат , дві кухні окремі на...
$ 150 000
($1 031/м²)
Пропонується до продажу будинок в Одесі! Район Малиновського ринку. Продається затишний і просторий будинок загальною площею 145 м² на ділянці...
$ 24 000
($556/м²)
1/2 будинки на Ленселищі. Будинок розташований на початку Ленселища, вул. Могилівська. Хороша локація - за 10 хвилин від ринку та...
$ 89 000
($1 178/м²)
2 поверховий будинок на вул. Балківська. Хороша пропозиція для сім'ї. Близькість до центру, автомобілем 10 хвилин. 3 кімнати, простора кухня...
$ 436 000
($1 014/м²)
Великий будинок 430 м2 з АГВ на вул. Профспілкова. Відреставрований будинок, дуже вигідно під бізнес, зробили 5 квартир з якісним...
$ 50 000
($807/м²)
У продажу є капітальний будинок по вулиці Балківська в центрі Хаджибеївського району. Велика кухня столова 32 м2, тепла підлога, натяжні...
$ 60 000
($1 334/м²)
Пропонуємо до продажу об'єкт для будівництва. Район Ленпоселок. Відмінне місцерозташування, поруч маршрутки, магазини, школа. Ділянка правильної форми. Можна побудувати як...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom