Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 145 000
($1 395/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж свою квартиру в Аркадії в комплексі з ідеальним місцем розташування для життя і відпочинку!! ЖК Пальміра. Ремонт 3 роки!!...
$ 39 500
($494/м²)
Буніна / Єкатеринінська, продам квартиру, розташовану на третьому поверсі старовинного трьохповерхового будинку, 80/42/16 кв.м, три суміжно-окремі кімнати (21 + 13...
$ 250 000
($2 119/м²)
Пропонується до продажу розкішна 3-кімнатна квартира площею 118 м² в елітному житловому комплексі "Аркадійський палац", розташованому в самому серці Аркадії...
$ 77 000
($1 723/м²)
Ексклюзивна пропозиція для бізнесу: Адміральський проспект/ 5-та станція Фонтану Продаж фасадного об'єкта в одній з найбільш перспективних локацій Одеси. Ідеальне...
$ 400 000
($953/м²)
КОД: 205760 ТЕРМІНОВО! У продажу дворівнева квартира, Пушкінська/Дерибасівська. Квартира розташована у історичному центрі. Будинок пам'ятник архітектури. Дворова. 430 м², 3+4/4...
$ 139 500
($1 708/м²)
Предлагаю к продаже двухкомнатную квартиру общей площадью 81,7м2 в жк Родос (Аркадия,ул. Генуэзская).Свободная планировка,вид на ул.Генуэзская (сторона Kadorr city mall)...
$ 73 000
($753/м²)
3х комнатная квартира Общая площадь 97 кв метров 13 этаж Дом сдан 1.12.2025 Переуступка...
$ 37 900
($602/м²)
Продам 4-кімнатну квартиру на вулиці Терешкової В. Розташована на 4 поверсі з 5. Загальна площа - 63 кв.м. Будинок блочно-цегляний...
$ 108 000
($2 077/м²)
Продам 2 х комн квартиру на Краснова , в 60 жемчужине , на 2 эт / 25 эт дома ...
$ 103 000
($1 873/м²)
Светлая теплая квартира, качественный ремонт для себя со звукоизоляцией, счётчики тепла. Спальня просторная отдельно. Красивый вид на город и море...
$ 47 800
($1 109/м²)
Допомагаю купити квартири та будинкі на узбережжі Болгарії .+359 883330521 What’s App..Viber. +1(437)4304805.. Радa представити вам доглянуту студію-апартаменти у популярному...
$ 120 000
($931/м²)
Продам розкішну чотирьох кімнатну квартиру в історичному центрі по вул.Новосельского/Тираспольськіій. Квартира розташована на 3ьоиу поверсі 4ьох поверхового будинку по бельгійському...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom