Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 58 000
($936/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
3-х комнатная "чешка" в кирпичном доме на 7-ой ст. Большого Фонтана. Удобный 5-ый этаж, комфортная функциональная планировка- все комнаты с...
$ 280 000
($1 718/м²)
Бернардацці / пляж на 10 станції Великого Фонтану, продаються розкішні апартаменти на 2 поверсі в розкішному 9-поверховому комплексі на самому...
$ 44 230
($681/м²)
Указана сумма первого взноса,рассрочка до 50 месяцев. Кадор Сити на Краснова. Самый большой двор города. Свежий дизайнерский ремонт. Полная комплектация...
$ 74 000
($1 721/м²)
Продам однокомнатную квартиру в Жемчужине на Краснова. С красивым видом на город и ипподром. Удачная-Правильная Планировка, квартира светлая, Юго-Восточная сторона...
$ 525 000
($1 798/м²)
Пропонується до продажу шикарний триповерховий пентхаус у закритому охоронюваному комплексі за адресою: Педагогічний провулок • Загальна площа: 300 м² •...
$ 42 000
($955/м²)
Продам 2-х комнатную квартиру на Черняховского/Тенистая, в 10 минутах от моря. Квартира 44 кв.м., в хорошем жилом состоянии, горячая вода...
$ 110 000
($1 618/м²)
Найголовніша вулиця нашого сонячного Одеси. У продажі 2-х кімнатна квартира на вул. Дерибасівська Загальна площа квартири становить 68 кв.м. Вікна...
$ 24 000
($1 055/м²)
Акварель 3, на Пишоновской, студия на 7 этаже, секция 3 на этапе сдачи, ждем ключи. Можемо продати по державним програмах...
$ 54 500
($1 363/м²)
1-кімнатна квартира (студія) в 34 Жемчужині на Басейній. Поруч центр міста, Привоз, торгові центри, супермаркети, парк. У квартирі зроблений якісний...
$ 80 000
($2 106/м²)
Перший ряд у морі. Свіжий дизайнерський ремонт. Повна комплектація меблями та технікою. Чудовий вид на море та яхт-клуб. Підземна та...
$ 210 000
($1 330/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну дворівневу квартиру в самому серці Одеси, на вулиці Пішоновська. Цей об'єкт нерухомості ідеально поєднує в собі...
$ 18 000
($720/м²)
В продаже квартира в самом центре Одессы. Парк Шевченко в 5 минутах ходьбы. Деволановский спуск. На сегодня заменены все коммуникации...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom