Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 239 000
($2 367/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартира - МРІЯ! Представляємо вашій увазі дивовижний пентхаус з терасами, чудовим дизайнерським ремонтом та повним обладнанням для розкішного та комфортного...
$ 360 000
($2 000/м²)
У продажу діючий бізнес на Середньофонтанській, приміщення 188,2 кв.м. ЖК ЧУДО ГОРОД, з гарним сучасним ремонтом, кабінетне планування, 9 окремих...
$ 1 700 000
($5 909/м²)
Пропоную увазі! Єдину квартиру в центрі міста, район Музкомедії. Квартира розташована в малоквартирному будинку біля моря. Будинок з червоної цегли...
$ 300 000
($1 808/м²)
Представляємо вашій увазі розкішну 3-кімнатну квартиру в житловому комплексі "Синя Пташка" площею 166 квадратних метрів і захоплюючим видом на море...
$ 850 000
($2 921/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продаю новий сучасний елітний будинок, який розташований в парковій зоні на 10 ст. Більшого Фонтану Без комісії! 0% Пряма продаж...
$ 220 000
($1 630/м²)
Продам незвичайну квартиру з надзвичайним ремонтом, для любителів старовини, в центрі Одеси, на вул. Грецька/Єкатерининська, 2/4, 135 м., 3 окремі...
$ 33 500
($745/м²)
Ексклюзивний продаж. Чудова квартира на Молдаванці, на тихій вулиці, Запорізька 15. Практично поруч з центром. Всі вікна виходять у двір...
$ 130 000
($2 032/м²)
Одесса, ул. Софиевская, 30 | Зона ЮНЕСКО Редкость, которая практически не появляется в продаже. Предлагается к продаже фасадная квартира в...
$ 100 000
($2 223/м²)
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Атмосфера» в Аркадії — пропозиція від агентства ДНК Нерухомості. Квартира розташована на 21 поверсі. Площа...
$ 88 800
($1 974/м²)
65 жемчужина Новый сданный дом Закрытая территория Кухня гостиная и две спальни Квартира укомплектована всей необходимой мебелью и техникой...
$ 73 000
($753/м²)
3х комнатная квартира Общая площадь 97 кв метров 13 этаж Дом сдан 1.12.2025 Переуступка...
$ 99 000
($1 208/м²)
Продам ЖК 'Морская симфония' 82 м.кв. До моря 30 м. 2 розд. студио. + Паркинг. От строителей. 99000$. 06******29...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom