СХОДИ
$ 31 000
($775/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується квартира в ЖК Ступені у Фонтанці, Квартира - студія з пристоєним балконом (скленим). Проща - 37 кВ метра, санвузол...
ЧОРНОМОРСЬКА РІВ`ЄРА
$ 450 000
($1 667/м²)
Продається пентхаус у найпривабливішому для життя та відпочинку місці з гарним видом на море ЖК Чорноморська Рів'єра. Квартира з дизайнерським...
ПАРК ФОНТАНІВ
$ 65 000
($1 034/м²)
2 кімнатна квартира з частковим ремонтом у ЖК "Парк Фонтанів". Виконані всі чернові роботи: проведена електрика, відштукатурені та відшпакльовані стіни...
$ 130 000
($1 300/м²)
Представляємо вам унікальну нагоду стати щасливим власником розкішної квартири в закритому малоквартирному ЖК ПАРК ФОНТАНІВ на Фонтанці. Ця трикімнатна квартира...
$ 90 000
($846/м²)
Пропонуємо до вашої уваги 3-кімнатну стильну квартиру в житловому комплексі "Парк Фонтанів".Будинок цегляний.Квартира вільного планування, що дозволяє створити унікальний...
АВТОРСЬКИЙ РАЙОН
$ 29 300
($676/м²)
Квартира в элітному житловому комплексі на Фонтанці - це найкращий вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль і престиж. Це...
ФОРЕСТ
$ 125 000
($1 276/м²)
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира біля моря у новому житловому комплексі "Форест". Загальна площа – 98 м2, простора кухня-їдальня...
САДИ РІВ`ЄРИ
$ 46 000
($866/м²)
У продажу гарна 2-к квартира з терасами в ЖК Сади Рів'єри. Дуже красиве планування, тераса з кожної кімнати, вид на...
$ 15 500
($606/м²)
Все ще живете в комунальному квартирі? Ви заслуговуєте на краще! Все ще живете в комунальній квартирі і сваритеся з сусідами...
РІВ`ЄРА СІТІ
$ 110 000
($1 171/м²)
Квартира розташована в ЖК Рів'єра Сіті. Квартира 2-х стороння, кімнати просторі світлі та велика кухня-їдальня 35 метрів, вікна вітражні. Ремонт...
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в новому цегляному комплексі Парк Фонтанів, по вулиці Чехова. За авторським проектом виконано євроремонт, сучасні...
АВТОРСЬКИЙ-2
$ 85 000
($1 707/м²)
У продажу стильна квартира в ЖК Авторський-2 Загальна площа 49.8 м2 Кухня, вітальня та спальня. Балкон з видом на морську...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom