САДИ РІВ`ЄРИ
$ 32 000
($752/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу 1 кімнатна квартира, площа 42,6 м2, у новому сучасному житловому комплексі, що знаходиться у курортній зоні на березі...
$ 43 000
($512/м²)
Чотирикімнатна квартира на морському узбережжі у центрі Фонтанки. Велика, простора квартира під легкий, косметичний ремонт, розташована на четвертому поверсі цегляного...
BRUSSELS
$ 45 000
($1 023/м²)
Квартира площею 44 м2 у комплексі ЖК «Брюссель». Будинок зданий 2021 року. Відмінна закрита та доглянута прибудинкова територія. У квартирі...
АВТОРСЬКИЙ РАЙОН
($992/м²)
1-кім. квартира в Новому ЖК "Авторський Район" / Рів'єра! У продажу однокімнатна кімнатна квартира вільного планування - 45.4 кв. м...
($704/м²)
Чудова квартира біля моря в ЖК "Сади Рів'єри" чекає на свого нового власника! Розташована на вулиці Чехова, ця квартира поєднує...
АВТОРСЬКИЙ-1
$ 65 000
($1 711/м²)
Престижна пропозиція житлової нерухомості у самому серці прекрасного Одеського узбережжя! Шикарна однокімнатна квартира в престижному житловому комплексі ЖК Чорноморська Рів'єра...
$ 120 000
($649/м²)
Пропонуємо вашій увазі унікальну пропозицію - простора квартира 185 м2 вільного планування, в малоквартирному будинку "Brussels" на першому поверсі, Панорамне...
РІВ`ЄРА СІТІ
$ 64 000
($855/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в новому сучасному ЖК Рів'єра, розташованому в курортній зоні в с.Фонтанка. Будинок із червоної цегли...
$ 58 100
($1 107/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири у малоквартирному будинку! Можливий обмін та розстрочка! Пропонуємо до вашої уваги однокімнатну квартиру з ремонтом та меблями...
$ 18 800
($818/м²)
Агентство нерухомості "Атланта" надає вам можливість придбати квартиру мрії! Здається в подобову оренду Однокімнатна квартира. Пляж знаходиться в пішій доступності...
$ 20 000
($572/м²)
Ліквідна пропозиція на ринку нерухомості! однокімнатну квартиру в с.Фонтанка. стан від будівельників. Здача у 3 квартирі 2025 року. Закрита територія...
$ 86 000
($1 000/м²)
ЖК Авторський! Квартира під бізнес та для житла! Загальна площа 86,2м Поверх 1 Від будівельників Вільне планування Усі комунікації Закрита...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom