Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 25 000
($463/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу трикімнатний будинок у смт Доброслав (Комінтернове). Будинок розташований на 18 сотках землі. Хороше планування – три кімнати...
$ 60 000
($658/м²)
У продажу просторий капітальний будинок у Доброславі. Повний пакет документів – на будинок та землю. Можливий продаж за програмами (постанови...
$ 23 800
($504/м²)
Поверх/Поверховість:
Відмінна пропозиція на ринку нерухомості. Двокімнатна квартира загальною площею 47.3м2 у центрі смт. Доброслав. Кімнати суміжні. Виконано ремонт. У вартість...
($413/м²)
Будинок у Доброславі, що у Комінтернівському районі Одеської області, із земельною ділянкою площею 6,26 соток. Загальна площа будинку складає 60,6...
$ 22 000
($147/м²)
Пропонується до продажу земельна ділянка, з збудованою коробкою будинку в селі Доброслав (Комінтерново) по вулиці Молодіжній. Стан будинку після будівельників...
$ 52 000
($306/м²)
Пропонується до продажу капітальний міцний будинок у передмісті Одеси, що в селі Доброслав. У будинку загальною площею 170 м2: чотири...
$ 72 000
($360/м²)
Пропонуємо будинок у мальовничому місці ПМТ Доброслав! Двоповерховий будинок біля озера, 7 джерел стікають в озеро, причал, 15 соток землі...
$ 51 000
($600/м²)
Пропонуємо до вашої уваги 2 поверховий будинок під внутрішнє оздоблення та літня кухня, комунікації заведені в будинок, є камін. Відмінне...
$ 55 500
($312/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – комфортабельний будинок у мальовничому селищі Доброслав, який знаходиться у Лиманському (Комінтернівському)...
$ 53 000
($624/м²)
Ліквідна пропозиція на ринку нерухомості! Продається два будинки у смт. Доброслав. Великий ділянку правильної форми 16 соток. Перший будинок-нової споруди...
$ 50 000
($500/м²)
Пропонуємо доглянутий будинок в Доброславі (Комінтерново). Металопластикове віконнице, прилади обліку, броньовані вхідні двері. Автономне опалення - 2-х контурний газовий котел...
$ 23 000
($177/м²)
Продам ділянку 10 соток з недобудованим двоповерховим будинком в Доброславі. Ділянка знаходиться в найкращому районі Доброслава з новобудовами. Поруч школа...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom