Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
АКВАРЕЛЬ 10
$ 24 000
($762/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Прекрасна однокімнатна квартира чекає на свого нового власника! Цей затишний новий житловий комплекс ЖК АКВАРЕЛЬ 10 забезпечить вам комфорт і...
ЗЕЛЕНИЙ МИС
$ 70 000
($931/м²)
Двокімнатна квартира в престижному зданому житловому комплексі європейського рівня "Зелений мыс". Площа квартири 75 кв. м з прямим видом на...
ТЕПЛИЙ ДІМ
$ 65 700
($568/м²)
У продажу 4-кімнатна 2-рівнева квартира (останні обміри 115,8 м⅔) у новобудові з червоної цеглини в зданому будинку в ЖК «Теплий...
$ 22 000
($764/м²)
Житловий комплекс на Сахарова Акварель-10, розташований у тихій зеленій зоні з розвиненою інфраструктурою. Просторе планування з великими вікнами та високими...
ЗОЛОТА ЕРА
$ 62 500
($851/м²)
Продається двокімнатна квартира в зданому будинку ЖК "Золота Ера". Квартира загальною площею 73,5 м2 розташована на середньому поверсі. Квартира здаватиметься...
$ 37 000
($428/м²)
У продажу просторе приміщення 86,6 м² правильної форми, без перестінків, з двома вікнами і можливістю зробити два входи. Електрика...
$ 74 000
($23 125/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
У продажу шикарна ділянка на 3.2 сотки в рекреаційному комплексі "Тартус", комунікації проплачено. У комплексі своя набережна та пляжі, цілодобова...
$ 97 000
($1 294/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу капітальний будинок у Крижанівці. Загальна площа – 75 м2. У будинку: п'ять окремих кімнат, кухня і окремий...
П`ятдесят Дев`ята Перлина
$ 86 000
($1 284/м²)
Шукаєте ідеальне житло, що поєднує в собі комфорт, стиль та престиж? Ми маємо щось особливе для вас – 2-кімнатну квартиру...
$ 39 000
($1 148/м²)
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира по вулиці Сахарова. Новий будинок, Закрита територія, що охороняється. Є місце для паркування автомобіля. Квартира...
ОДЕСЬКА ЧАЙКА (САХАРОВА)
$ 36 000
($861/м²)
Прекрасний вибір для життя чи інвестицій – квартира в житловому комплексі Одеська Чайка на вулиці Сахарова. Цей сучасний будинок із...
$ 52 000
($812/м²)
Пропонується квартира в новому ЖК Золота Ера від надійної будівельної компанії з бездоганною репутацією. Своя закрита, упорядкована територія з дитячими...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom