Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 650 000
($2 955/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Новий сучасний 2-х поверховий будинок у Совиньоні 2. Загальна площа 220 кв. На першому поверсі розташовані: кухня - їдальня ...
$ 130 000
($1 429/м²)
Поверх/Поверховість:
Пропонуємо до продажу квартиру біля моря в Совіньйоні. Цегляний теплий будинок на 100 квартир, зданий та заселений. 1-й високий поверх...
$ 255 000
($797/м²)
Добротний, заміський будинок на 20 сотках землі в екологічно чистому районі з тенісним кортом і альтанкою з барбекю для відпочинку...
$ 80 000
($800/м²)
Продається сучасний таунхаус в Царському селі. Будівля з червоного цегли. Площа 100 кв.м. + 20 кв.м. горище, вільне планування. Фасадні...
$ 110 000
($1 100/м²)
Продається сучасний таунхаус у Царському селі. Будівництво червоної цегли. Площа 100 кв.м.+20 кв.м. горищний рівень, . Фасадні роботи виконані у...
$ 180 000
($724/м²)
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, усамітнення та сучасні зручності. Продається затишний 2-поверховий будинок з ремонтом у мальовничому селі...
$ 25 000
($3 666/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
Ділянка правильної форми, розташована в районі Червоного Хутора в кооперативі Дайберг /Едем. Перспективне місце для зведення будинку. На території кооперативу...
$ 45 000
($3 750/сот)
Продається ділянка 12 соток! поряд 411 батарея, Царське село, 8 хвилин до моря пішки! Біля ділянки проведено воду та електрику...
$ 85 000
($709/м²)
Продається таунхаус в Лиманці у межах міста. Це вже зданий будинок, площею 120 кв.м., що складається з двох поверхів. У...
$ 20 000
($2 942/сот)
Ділянка на перспективу! Розташована у розвиваючому кооперативі "Дайберг", в районі Червоного хутора! Всього 6 соток, гарної форми, 34х19. Кутова, тому...
$ 399 900
($1 948/м²)
Продам сучасний хазяйський добротний будинок в Червоному Хуторі. Будинок розташований поряд із супермаркетом, зупинкою транспорту, недалеко від оптового ринку...
$ 430 000
($1 229/м²)
Будинок, у Совіньйоні-1. Найкраще місце. 350 м² простору та світла на ділянці 10 соток. 5 кімнат, цокольний поверх, продумане планування...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom