rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 170 000
($567/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Совіньйон. Сучасний будинок на високому цоколі загальною площею 300 кв. м., 2 поверхи. Побудований з дотриманням усіх норм та технологій...
$ 150 000
($955/м²)
Двоповерховий будинок на Золотій гірці, розташований на 10 сотках. Будинок добротний, збудований з черепашника. Площа 157 кв.м., кухня, вітальня, 3...
$ 1 180 000
($1 686/м²)
Будинок преміум-класу з ремонтом в Совіньйоне. Загальна площа 700 кв. м. Ділянка 8 соток. Будинок будується в палацовому стилі, білого...
$ 345 000
($927/м²)
Продається новий будинок на 10 сотках в елітному районі Совіньйоне - 2. Територія, що охороняється . На 1 поверсі: кухня...
$ 109 000
($872/м²)
Червоний Хутір. Будинок розташований у центрі селища на вул. Центральний. Таун – хаус 2 поверхи загальною площею 125 м. На...
$ 155 000
($1 149/м²)
Пропонується до продажу сучасний стильний будинок на етапі будівництва. Площа ділянки – 5 соток. Загальна площа будинку 135м2, кухня 32.5м2...
$ 330 000
($1 236/сот)
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
У продажу є історичний магазин та бар «Сієста», розташований у прохідному місці при в'їзді в «Совіньйон-1». Поруч пляжні комплекси «Боро-боро»...
$ 2 600 000
($1 749/м²)
Дім Вашої мрії! Зручний сучасний проект, виконаний дорогий ремонт із якісних матеріалів за авторським дизайнпроектом. Будинок повністю укомплектований меблями та...
$ 310 000
($809/м²)
Продається добротний хазяйський будинок з черепашника в районі Царського села. 384 кв.м на ділянці 10 сотих. 3 рівні. 6 кімнат...
$ 320 000
($925/м²)
Пропонуємо до вашої уваги об'єкт нерухомості - будинок в Царському селі Овідіопольського району, Одеська область. Три поверховий будинок розташований на...
$ 390 000
($2 747/м²)
2-поверховий будинок у Совіньйоні. Новий ремонт, залишається побутова техніка. Двоконтурний котел, підлога з підігрівом, стіни з черепашника. На доглянутій ділянці...
$ 250 000
($625/м²)
Продам будинок в Совиньоні-2. Загальна площа 400 кв.м., 3 рівні. У будинку виконані всі чернові роботи, зроблено розведення комунікацій. Дах...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2