Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 93 000
($1 577/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Ваш новий дім чекає на вас! Пропонуємо чудову двокімнатну квартиру в новобудові з високоякісним ремонтом. Це затишне місце розташоване...
$ 86 000
($615/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Можливість, яку не можна втратити! Купуючи таунхаус 115 м², ви отримуєте гараж 25 м² абсолютно...
$ 75 000
($715/м²)
Сучасний таунхаус БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ – комфорт, стиль і затишок! Продається просторий таунхаус 105 м² у престижному житловому комплексі...
$ 59 000
($656/м²)
Продаж таунхаусу Агрономічне - Від забудовника і без комісії Продається Таунхаус у с. Агрономічне з гарним плануванням. Будинок підійде для...
($1 000/м²)
? Агрономічне | провулок Світлий Двокімнатний таунхаус (чорновий варіант) ✨ Новий будинок, де ви можете зробити ремонт повністю під себе...
$ 105 000
($840/м²)
Будинок, що поєднує приватність та чудову логістику. Ідеальний варіант для родини. Планування : S заг.= 125 м.кв. 4 роздільні житлові...
$ 52 000
($743/м²)
? Продається сучасний таунхаус в Агрономічному ? провулок Світлий — тихий і приємний район ? ✨ Про житло: Комфортний двоповерховий...
$ 82 000
($1 224/м²)
? Агрономічне Квадродуплекс з ремонтом • 2 окремі кімнати + простора кухня-вітальня • 2 санвузли • Площа будинку - 67...
$ 61 900
($1 440/м²)
Продам простору 1-кімнатну квартиру з якісним євроремонтом в с. Агрономічне! Зручний 4-й поверх 7-поверхового будинку. Сучасне та зручне планування: кухня-студія...
$ 62 000
($1 170/м²)
Продається простора 1-кімнатна квартира площею 53 м² на комфортному 4-му поверсі. Головна перевага велика світла кімната з двома вікнами, що...
$ 87 900
($1 172/м²)
Діючий салон краси з усіма меблями та технікою! Новий сучасний ремонт! Все залишається! Є база клієнтів! Є майстри, які працюють...
$ 7 600
($254/м²)
Комора, кладовка Агрономічне Вул. Грушевського 6а Цоколь без вікна 30 м2 2 кімнати Світло Можлива переуступка. Без комісії для покупця...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom