Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 37 000
($3 855/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
Рівна ділянка площею 10 соток. Аналогів цій ділянці в даній локації немає! Має по фасаду добротний паркан з каменю. Знаходиться...
$ 64 500
($792/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Ексклюзивна пропозиція — єдина трикімнатна квартира в цьому ЖК! Продається простора квартира площею 81 м² у сучасному житловому комплексі «Кемпінг...
$ 56 000
($849/м²)
Продаж 2 кімнатної квартири у новобудові. Жк Затишна фазенда. Будинок зданий і обжитий. Чистовий стан, індивідуальне опалення, розводка усіх комунікацій...
$ 72 000
($758/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Дуплекс — Стрижавка, район Кемпінг, за АТБ! Продається новий дуплекс площею 95 м² у затишному районі Стрижавки — ідеальний варіант...
$ 76 000
($691/м²)
Продається одноповерховий будинок біля лісу – ідеальне місце для життя та відпочинку! Переваги будинку: Затишна локація в районі кемпінга, поряд...
$ 40 000
($445/м²)
Продаж таунхауса у Стрижавці, вул. Алеї Просторий одноповерховий таунхаус площею 90 м² на ділянці 2 сотки. Будинок з цегли, утеплений...
$ 33 000
($825/м²)
Продаж по переуступці Жк Кемпінг сіті , це комплекс де є Парковка Зелена зона Річка та ліс 100 м від...
$ 600 000
($332/м²)
Продаж комерційної нерухомості у смт Стрижавка , що за 5 км від міста Вінниця. Дуже вигідна локація . Асфальтований підʼїзд...
$ 115 000
($681/м²)
Просторий будинок з виходом до річки Десенка — комфорт, простір і природа поруч! Пропонується до продажу затишний двоповерховий будинок загальною...
$ 78 000
($520/м²)
Пропонується до продажу затишний та доглянутий будинок, розташований у мальовничому передмісті Вінниці, в селі Стрижавка. Це чудовий варіант для великої...
$ 43 000
($860/м²)
Продаж квартири. Житловий стан, кімнати окремо, два балкона. В квартирі індивідуальне газове опалення. Не кутова. Квартира вільна . Оперативний показ...
$ 136 000
($592/м²)
Продаж якісного двоповерхового будинку від ВЛАСНИКА! Без комісії для покупця. Будинок знаходиться в 5 км від Вінниці. До зупинки з...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom