$ 36 000
($1 637/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається 1 кімнатна квартира в цегляному будинку в районі Київської міста Вінниці. 1к квартира на 2 поверсі 5 поверхового будинку...
$ 47 000
($980/м²)
1-кімнатна квартира в ЖК "Сімейний комфорт" Вдала локація та планування! 2 поверх,б 48 м² Простора кімната з нішею Балкон із...
$ 65 120
($1 454/м²)
Доброго вечора . Продається чудова квартира в новобудові . Квартира перепланова на з однокімнатної в двокімнатну . Будинок 2015 року...
$ 74 500
($651/м²)
Продається простора дворівнева квартира в ЖК “Перлина Поділля”. Стан — чорнова, що дозволяє зробити ремонт під свій стиль та потреби...
$ 99 000
($1 435/м²)
Найвигідніша пропозиція в цьому ЖК! Двокімнатна квартира з євроремонтом ! Секція здана ! Тепла підлога, два балкони , гардеробна кімната!...
$ 50 900
($1 107/м²)
Простора однокімнатна квартира в затишному тихому спальному районі м.Вінниці. ЖК Манхеттен вирізняється серед інших своєю особливою аурою. Малоповерхова забудова та...
$ 90 000
($842/м²)
Продаж сучасної стильної квартири в престижному ЖК "Нагірний"! Квартира дуже світла та простора, зроблений якісний ремонт. Три окремих спальні, гостьова...
$ 95 000
($1 105/м²)
Вул.Центральна 2 В Агрономічне ЖК Софія 3 кімнати 2 поверх 5 86 м² загальна площа 57 м² житлова 12 м²...
$ 91 500
($1 430/м²)
Продам 2х кімнатну квартиру ЖК Dream Lake, секція введена в експлуатацію, документы, техпаспорт. Квартира світла, тепла, з чудовим краєвидом на...
Продається 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом | 69 м2 | Пропонуємо до вашої уваги стильну та простору 2-кімнатну квартиру площею...
$ 82 000
($1 025/м²)
Продається 4-кімнатна квартира на вул. Політехнічна. Світла, простора, з продуманим плануванням. Зручна локація, поруч магазини, транспорт і все необхідне для...
$ 79 800
($1 147/м²)
Продається світла 2-кімнатна квартира 70 м² з чорновими роботами ідеальний варіант для сімї! Розташована у чудовому районі з розвиненою інфраструктурою:...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom