Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 42 900
($598/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається велика трикімнатна квартира , на вул. Академічній, з окремими кімнатами на 8 поверсі (техповерх). Будинок цегляний, утеплений, збудований у...
$ 112 000
($1 621/м²)
Продам простору двокімнатну квартиру. Квартира повністю укомплектована сучасними меблями та якісною технікою можна одразу заїжджати й жити. З моменту будівництва...
$ 116 800
($1 000/м²)
Продам 2-х рівневу, 3-х кімнатну квартиру ЖК Prestige Hall, який знаходиться у самому центрі масива Вишенька. Будинок заселений, у ньому...
$ 23 500
($1 094/м²)
СМАРТ-КВАРТИРА+ ПАРКОМІСЦЕ 2 поверх з балконом 21,5кв.м продуманої площі Студія + санвузол Газова котельня на будинок ✅гарна інвестиція або ж...
$ 55 000
($1 250/м²)
1-кімнатна квартира 44 м² з новим євроремонтом. Дуже приємна, тепла та охайна. Ванна кімната вже готова нічого доробляти не потрібно...
$ 44 000
($1 158/м²)
Пропоную 1-кімнатну квартиру. Чорнові роботи. В квартирі індивідуальне газове опалення. Будинок зданий в експлуатацію. В 2-хв зупинка, магазини, аптеки, садочок...
$ 61 100
($1 200/м²)
Продаж 1к квартири в новому ЖК в мальовничому місці. Квартира з Автономним газовим опаленням. Дуже зручне і фукціональне планування. Квартира...
$ 70 000
($1 167/м²)
? Продам велику однокімнатну квартиру площею 60 м2 в ЖК Набережний Квартал! ✅ Квартира з великою кухнею-вітальнею та гарним панорамним...
$ 147 000
($1 186/м²)
Унікальна пропозиція для Вашого щасливого життя! Продається 3-х кімнатна квартира на Стрілецькій, на 6 поверсі з 7. Це не просто...
$ 57 000
($1 425/м²)
Продаж 2-к квартири на Вишенці з окремим входом. Квартира тепла та затишна. Поверх цокольний, не низький, вікна не високі, але...
$ 73 900
($1 680/м²)
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом. ЖК Кельце. Автономне газове опалення...
$ 75 000
($1 705/м²)
Продаж 1-к квартири в ЖК Кельце на зручному 4-му поверсі. Індивідуальне газове опалення та тепла підлога забезпечить вам комфорт. У...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom