Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 119 000
($1 452/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
чорнова квартира, видова. Будинок зданий в експлуатацію...
$ 81 000
($1 800/м²)
Продам дуже стильну та оригінальну 1к квартиру з дизайнерськими меблями з натурального дерева в новобудові в районі Ближньог Замостя, ЖК...
$ 91 000
($1 152/м²)
Продаж 4 кімнатної квартири на Слов;янці з сучасним ремонтом . Світла, затишна квартира - заїжджай та живи! Ідеальне планування з...
$ 77 990
($1 773/м²)
Продається 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у новобудові . Площа — 44 м². Квартира з продуманим плануванням та окремою гардеробною...
$ 89 000
($1 062/м²)
2 поверх. Територія закрита. Адреса: Вінниця, район П'ятничани, Івана Богуна, 27В. Загальна площа помешкання 83.85 кв.м. 35.15 кв.м. — житлової...
$ 65 500
($1 111/м²)
Продається трехкімнатна квартира,не кутова.Будинок має чудову локацию,поруч центральний парк, медуніверситет, обласна лікарня Пирогова,універмаг, ринок Урожай, школа, дитячій садок.Квартира вільна, зареєстрованих...
$ 69 000
($600/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продам будинок у районі Тяжилів (Вінниця). Площа 115 м², три окремі кімнати — 14, 15 і 16 м². Велика кухня-вітальня...
$ 107 000
($1 020/м²)
Продаж таунхауса з ремонтом Сучасний таунхаус з якісним ремонтом у чудовій локації. Площа — 105 м², ділянка — 2 сотки...
$ 65 000
($650/м²)
Кутовий таунхаус від забудовника без комісії для покупця! ТОП - ЦІНА! ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Шикарне розташування, поруч зупинка громадського транспорту, ТЦ...
$ 105 000
($840/м²)
Сучасний двоповерховий будинок у тихій еколокації, 125м2 Ділянка — 4 сотки. Зручне та продумане планування: 4 спальні 2 санвузли гардеробна...
$ 88 200
($900/м²)
Продаж таунхауса 98м2. Екологічне топове розташування, вихід до озера! Без комісії для покупця! Не втрачайте шанс отримати житло своєї мрії...
$ 32 000
($1 280/м²)
Смарт квартира Виконано наступні роботи : Стіни та відкоси повністю підготовлені: вирівняні, заштукатурені, зашпакльовані Зроблена тепло- та шумоізоляція в санвузлі...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom