Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 62 000
($667/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж таунхауса в ТОП локації, від забудовника! Нове ко еджне містечко! Підходить під програми, ділянка під будівництво! До зупинки муніципального...
$ 68 000
($1 097/м²)
Комерційна нерухомість у новобудові. Будинок зданий. Наявні комунікації. Зручний під'їзд та вільна парковка. Поєднання заміської атмосфери з легкою доступністю та...
$ 139 900
($1 207/м²)
Терміновий продаж !!! Пропоную приміщення вільного призначення в районі масиву Поділля. Загальна площа 116 м². Приміщення підійде для будь-якого виду...
$ 20 000
($741/м²)
Будівля / комплекс / павільйон Загальна площа 27 м² Комісія за послуги 5 %...
$ 115 000
($647/м²)
Продаю новий утепленнний великий будинок для великої родини в затишному місці на Старому місті з виходом до ставка і лісу...
$ 82 000
($1 094/м²)
Поверх/Поверховість:
Продаж просторої 2к квартиру в цегляному будинку з АГВ в Центрі Вінниці! 2 роздільні кімнати і кухня-судія. Квартира з ремонтом...
$ 165 000
($1 013/м²)
До вашої уваги продаж чарівної чотирьох кімнатної квартири, по вул. Келецька з дивовижним краєвидом! 163 м2 , автономне електро опалення...
$ 105 000
($1 050/м²)
Продається будинок, в р-ні тяжилова 10 соток землі, город, молодий садок: яблуні, груші, вишні, черешні, абрикоса, кущі червоної та чорної...
$ 290 000
($948/м²)
Пропонуємо до вашої уваги чудову частину будинку, розташовану в мальовничому куточку над річкою Буг. Затишок природи, свіже повітря та комфорт...
$ 70 000
($1 077/м²)
Інвестуй вигідно вже сьогодні! Комерційне приміщення в ЖК Родинний Маєток це про стабільність, перспективу та дохід. Секція здана можна заходити...
$ 87 000
($916/м²)
До вашої уваги пропонується будинок з шикарним плануванням ! Закрита територія! Якісне будівництво! Той варіант де слова просто зайві !...
$ 250 000
($1 029/м²)
Продаж комерційного приміщення по вул.ПОРИКА. Підключені центральні комунікації земельна ділянка комерційного призначення...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom